D-Smart Sizce Nasıl ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kolay gelsin dostlar. Turk telekom'a vermiş olduğum taahhüt bitiyor... Başka firmaları denemek istiyorum. Hepsi ttnet'in alt yapıyı kullanıyor farkındayım. Şuan kullandığım internetten daha iyisini veremeyecekler büyük ihtimalla ancak Turk Telekomdan kurtulmak istiyorum.Dsmart tv+internet almayı düşünüyorum. Samsundayım. Müşteri hizmetleri nasıl vb. nasıl ?

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Ben yaklaşık 4 yıldır dsmart + internet paketini kullanıyorum. Şuanda 73 TL ödüyorum.

Dsmart'ta erotik kanallar hariç hepsi açık durumda. İnternet hızım da 10 mb civarında.

Ne zaman arasam sorunu hemen çözüyolar. Hiç kalıcı sorun yaşamadım. İstanbulda kullanıyorum bu söylediklerimi.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Ben de dsmrt + internet 8mbit kullniyorum. 64tl spor aile pketi. Ilk baglarken aktivasyon yapmamislar bir hafta bosuna bekledik falan . Simdi sikinti yok. Buyuk firmalarda pek sorun olmaz hocam alabilirsin bence.

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Samsunda neredesin hocam ailemde samsunda. Bizimkilere 2 yil önce bağlattım dsmart + net memmunlar. Neti sadece face vs için kullanıyorlar ama daha bi sorun olmadı. Bi kere bi gitti bi kaç gün gelmedi dsmarttan gelip sokaktaki kutudan yeni kablo çekip gitmişler düzelmiş. 

En çok tv den memnunlar. Gerilim dolu haberler  slow motion bakışma sahneli diziler yerine en kötü yemek kanalı izliyorlar. Genelde National geo. veya diğerleri açık. Biz net (kotali) ve tv için 50 ödüyorduk galiba. Ağustosta bitecek iyi bir pazarlık ile güzel bi paket kurtarabiliriz :))))

Sonuç; tavsiye ederim.

Edit: film için alacaksan alma. Önceki dsmart konularında uzun uzun yazdım film için alınmaz alma.

heza tarafından 26/Şub/17 22:27 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 732 Toplam Mesaj: 4
internet dsmart