folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dan Brown Un Son Kitabı(Duyuru)

Dan Brown Un Son Kitabı(Duyuru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirlik
    emirlik's avatar
    Erkek

Don brown un son kitabı "The Lost Symbol" adı ile 15 eylül de Amerika ve Kanada da 5 milyon kopya ile satışa başlanacağı haberini bugün resmi sitesinden öğrendim baş rolde ise yine unutulmaz karakter Robert Longdon olucak.

Kaynak: www.danbrown.com

Yaw kaç aydır "the solomon keys" die birşeyler dönüp duruyordu Dan brown un son kitabı die ne iş anlamadım ha. :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ahanda :D

Süleyman'ın Anahtarı olacaktı lan nolmus ki :S

Bu kadar uzun zaman gecti super bi kitap bizi bekliyor gene,daha cok var ama olsun :/

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek

geç geliyor bu kitap.

ama bi 600 sayfalık Dan Brown anca keser bizi.

DaVinci Şifresi'ndeki gibi kurguyu yakalamıştır inşallah. 

ID no su 19140 olan mürid
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

cidden ya solomon key (süleyman'ın anahtarı) olacaktı son kitap ismi. demek ki isim de mistik birşey aradılar ve lost key ismini buldular.

o değil de DAN amca parayı manyak kırıyor helal olsun hakkı da zaten. kitaplarının hiçbirinde sıkılmadım, lost key'in de mükemmel olacağına eminim...

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trk
    trk's avatar
    Erkek

Yeni kitabi bende büyük bir heyecanla bekliyorum.
    Duyduguma göre Tom Hanks ile yeni kitabin filmi icin bile anlasilmis. Ön anlasma tarzinda.

Bakalim nasil bir kitap bizi bekliyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

elminster bunu yazdı:
    -----------------------------

cidden ya solomon key (süleyman'ın anahtarı) olacaktı son kitap ismi. demek ki isim de mistik birşey aradılar ve lost key ismini buldular.

o değil de DAN amca parayı manyak kırıyor helal olsun hakkı da zaten. kitaplarının hiçbirinde sıkılmadım, lost key'in de mükemmel olacağına eminim...

melekler ve şeytanları okudum da vinci şifresinin son 30 sayfasını irademi kontrol edermiyim diye okumamayı denedim ve okumadım :D

8 ay geçti ve ben kitabın konusunu unuttum sonunda noluyo bi haturlatsanız ya :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MinervaL bunu yazdı:
    elminster bunu yazdı:

melekler ve şeytanları okudum da vinci şifresinin son 30 sayfasını irademi kontrol edermiyim diye okumamayı denedim ve okumadım :D

8 ay geçti ve ben kitabın konusunu unuttum sonunda noluyo bi haturlatsanız ya :D

asdsadasdadasd :D

ben 5 sene önce okudum ama son 15-20 sayfada cözümleniyodu sanırım olay :D

o kız (adı neydi unuttum) annesiyle kardesini buluyodu bi yerde :D 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

MinervaL bunu yazdı:

elminster bunu yazdı:

hocam burda söylemek yanlış olur ya şimdi okumayanlar için o zevki kaçırtmayalım di mi :D...

ben sana pm den geçeyim en iyisi...

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
Toplam Hit: 1266 Toplam Mesaj: 8