folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Danimarkayı Boykot Edelim-Alınmayacak Markaları Yazalım

Danimarkayı Boykot Edelim-Alınmayacak Markaları Yazalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek

yavuzbkocak bunu yazdı:

nescafe, pepsi, milka, tamek, dove,danone, pınar(ortaklığı warmış), vivident, first, maret, nokia, elidor, nivea, ipana, fruko, burgerking, lipton etc...

Ya arkadaşlar yapmayın!!Bunların hiçbiri danimarka malı deil.milka İsvicre,danone fransa,vivident italya,nokia finlandiya-isweç,elidor-fruko-burgerking-pepsi abd,ipana almanya!!!Forwardlanıp gelen mesajlara inanmayın topu yalan.Ülkemizde herzaman olduu gibi gene fırsatlardan istifade etmek isteyenlerin oyunu.Bide türk mallarını yazıolar o daha kötü

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

Peygamberimize hakaret eden Danimarkayı BOYKOT ediyoruz eğer boykotu
    sürdürürsek yaz mevsimine kadar Danimarka ekonomisi 36 Milyar EURO zarar
    görecek bu boykota katıl bu mesajı gönderebildiğin 10 dostuna
    gönder

Ürünler:
    Neskafe-Pepsi-Milka-Danone-Pınar-Vivident
    First-Maret-Nokia-Elidor-Nıvea-İpana-Rejoice-Fruko-
    Burger King-Lipton.

BUDA BİZİM DEMOKRATİK HAKKIMIZ
    (bu paste de bana maillle gelmistir arkadaslar bilginiz olsun aklievvel insan kiciyla gulebilir.)

walla bende anlasam boykot edelim diyolar  danimarka nerde tam yerini biliyolar mi  avrupa dami  antartika dami:))kaldiki Danimarka menseeli urunleri  almamayi dusunuyolar markalara bakiyoruz italya dan vivident almanya dan kinder amerika dan pepsi cogunlugu  turk olan fruko bile danimarka li olmus .bu noktada yazik yaa arkadaslar acin internet elinizin altinda dogru  bilgiye ulasin.en ustte danimarka urunlerini  ne guzel linklere  veya buralara koymussunuz bende buraya  koydum tekrar ozellikle onlar evet danimarka urunleri hazircilik ettim neden ordakilerde turkiye de fazla yatirimi bulunmayan ama arap ulkelerinde olan danimarka marka lari  kaynagi araplara yakin midir nedir o resim lerin.salla neyse edecekseniz boykot ciddi bi ornek vereyim bizden oldular nerdeyse yillardir bizlerle.tuborg veya ayni grubun birasini Calsberg danimarka mali iste  icmeyin evinizdeki kombilerin,kaloriferlerinizin pompalari bile danimarka mali .aklimdan bi kac liste hazirlamak isterdim zamanim yok  neyse hadi size iyi boykotlar ..

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

Selam aslinda artik bu butun muslumanlarin uyguladigi bi embargo bence ii gidiyoda iste millet yanlis marka veriyo.. zaten bu ürunleri hiç almadim kinder hariç demek artik onuda yemicez :d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    graywolf kindermi yiyon oyuncanı bana ver :D uehauehau saka maka harbi yaa turk malı olayı sakata bağlıor..

NesTo | same shit diffirent asshole
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    hojam herkes cok sinirli  boykot ediolar  bnde ediorum bnde cok sinirlendim ama ben bu karikatürleri cok merak ettim aradım taradım ama bulamadım  hiçbiyerde yayınlanmıo tamam cok buyuk saygısızlık cok ayip etmişler ama bende nie boykot yapiorum onu gormek istiorum bi bilen warsa bi link werebilirmi

çocuktum,büyüdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mysterious_tr
    mysterious_tr's avatar
    Erkek
    ya beyler arada Türk malları da kaynıyo yalan yanlış marka yazıyorlar. weskeyy vermiş listesini sadece onlar + birşey yok. gerçi pepsi ve coca cola da yahudi onu da boykot etmek lazım ama işte arada alıyoruzTürkiye'deki danimarka ürünleri lego ve kinder. hadi eywallah

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol...
Toplam Hit: 4988 Toplam Mesaj: 17