folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Dealextreme Kargo Sıkıntısı

Dealextreme Kargo Sıkıntısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    burakbet bunu yazdı

hocam sakin gelcek o kargo bu ne herkes bugünü mü bekledi. 45-50 güne gelen kargolar var. çinden tablet aldım 4 ay sonra geldi yemin ediyorum şahitlerim var. tabi mailleşmeler oldu falan da anca.

kaç liraydı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı

Dealextremden ürün aldım 9 dolarlık bişi fakat yılbaşından beri henüz gelmedi

http://e1301.hizliresim.com/15/q/j6szh.jpg

verilen numarayı ptt kargoda baktım falan ama bulamadım tecrübeli arkadaşlar bi yardım ederse sevinirim

O numara sipariş numarası hocam onunla takip edemezsin. Siparişin 15$ ın üzerinde olduğunda takip kodunu ücretsiz veriyor. Eğer 15$ ın altındaysa sipariş sırasında 1.70$ ödeyip takip kodu satın alabilyorsun. Sanırım sen takip kodu almadın. O yüzden takip etmeye çalışmakla uğraşma :)

Ayrıca daha erken sabret benim 51 günde gelen siparişim oldu :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam sende takip kodu yok. Almamışın büyük ihtimalle. Evine postacı getirene kadar haberin olmayacak demek bu.

Keşke 1.7 dolar vereydin de alaydın takip numarasını. O zaman da ilk önce honk kong post tan takip ediyorsun çıkana kadar, sonrasında ülkeye girdiğinde ise ptt nin yurtdışı kargo takibi içm ayrı bir sayfası var ordan takip ediyorsun.

Heh iyi oldu aklıma geldi ebay den bişey alacaktım :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

ben de yılbaşından sonra sipariş verdim.
    Benimki 40$ lık bir ürün..

takip kodu verdiler.. sonunda ptt'ye yansıdı.. şuan kargom türkiye'de ama bana gelmesi yine de 1 ay sürer diyorlar.. doğru mudur?

Yigit tarafından 22/Oca/13 17:08 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek

Hocam arkadaşların dediği gibi sen takip numarası almamışsın. Postacı getirir merak etme. Hatta evde kimseyi bulamazsa ihbar kağıdı bırakıyolar, sen o kağıtla gidip postaneden alıyosun.

Ek olarak yılbaşı dönemlerinde DX de çok yığılma oluyor o yüzden geç geliyor ürünler. 19 Kasımda sipariş vermiştim daha bu hafta geldi. 3 ay sürdü yani.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JCARLOS
    JCARLOS's avatar
    Erkek

kasım 11 de verdıgımız sıparıs bıkacgun once geldı.bu aralar boyle galıba

Coboller
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocalar deal den buyuk urun alsak herhangı bı sorun yaşarmıyız turkıyeye gelme konsunda?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

hocalar deal den buyuk urun alsak herhangı bı sorun yaşarmıyız turkıyeye gelme konsunda?

Aldığın ürüne bağlı. Gümrüğe takılacak cinsten bir ürünse sorun yaşayabilirsin.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 1839 Toplam Mesaj: 19