folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Deep Freeze Enterprise (Workstation) Hakkında Yardım

Deep Freeze Enterprise (Workstation) Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    juniourfalcon bunu yazdı

Shadow defender var onu dene ana makineden de yönetiliyordu

hocam bu benim istediğim, yukarıda bahsettiğim işlemleri yapabiliyor mu? ona göre kurup deneyeceğim

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı
    juniourfalcon bunu yazdı

Shadow defender var onu dene ana makineden de yönetiliyordu

hocam bu benim istediğim, yukarıda bahsettiğim işlemleri yapabiliyor mu? ona göre kurup deneyeceğim

http://www.internetcafeciler.net/yazilim-programlari/76884-shadow-defender-kullanim.html

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar deepfreeze enterprise ana makinama kurdum etkinleştirdim. Bu kurduğum programdan gerekli ayarları yaparak bir tane xxx.exe oluşturup diğer istemci makinalarıma kurdum ve ana makine üzerindeki deepfreeze console programımı açınca ekranda xxx.exe kurduğum bilgisayarları gördüm buraya kadar sorun yok. sorun bu noktadan sonra başladı. resimlerde biraz anlatmaya çalıştım ama gene yazayım buraya.

1 nolu resim xxx.exe kurulu programda yazan uyarı bunu etkinleştirmez isem kullanıma kapatıyor sanırım ( 30 gün doldurmadım ama günü geriye doğru sayıyor)

2 nolu resim ise deepfreeze enterprise console ekranına düşen xxx.exe programının kurulu olduğu makinadır. (ben sadece 1 makinaya kurdum aslında önce hepsine kurmuştum da sorun olunca hepsini kaldırdım da 1 tanesi üzerinden deneme yapmak için tekine kurdum.

3 nolu resim ise deepfreeze enterprise lisans bölümünde xxx.exe programı bağlı olduğunda verdiği uyarıdır. (1 makina bağlı olduğu için orada 1 pending yazıyor)

4 nolu resim ise deepfreeze enterprise lisans bölümüne ait, hiçbir xxx.exe kurulu makina bağlı değilkenki hali.

bir çözüm gördüm de denedim başaramadım demişler ki güvenlik duvarında giden kurallarda engelleme yap da nasıl olacak bilemedim.

çözüm bulmak için kaçtane deepfreeze enterprise kurup kaldırdım sonuç alamadım.

ben bu 1 nolu resimdeki aktivasyonu nasıl aşarım? yardımlarınızı bekliyorum.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Sorunuma geçici çözüm buldum. konunun başına düzenleme yaparak ekledim. aynı sorunu yaşayanlara belki yardımcı olur.

Toplam Hit: 2637 Toplam Mesaj: 15
workstation deep freeze enterprise deep freeze workstation