Degistirilemez Sözlesme Formu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Merhaba,

Degistirilemez ama belirli yerleri kullanici tarafindan doldurulabilir bir forma ihtiyacim var.

Soyle ki;

Bir sozlesme, yazi vs var. Kullanici bu evrakta sadece ad soyad, tarih, miktar vs bilgileri yazabilecek, diger kisimlari okuyabilecek ama degistiremeyecek, ekleme cikartma yapamayacak.

kullanipda olmayan programlar:
    pdf pro form: Tam istedigimiz gibi ama sifresi kirilabiliyor icerigi degistirilebiliyor.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

benim bildiğim en sağlam yol ;

yazının çıktısını alıp, yeniden tarayıp, pdf proda doldurulabilir alan oluşturup göndermek.

normalde dediğin gibi zaten değiştirme imkanı olabiliyor. ama bu yöntemle resim üzerinde form oluşturulursa hiçbişe yapamaz.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Pdf i imzalayınca degistirilemez olmuyo mu? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ben adama pdf olarak gönderecegim.
    Adam belirli alanlari dolduracak. Ad soyad tutar vs. kisimlarini
    Cikti alacak,
    Islak mürekkep kase yapip imzalayip gönderecek

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Adobe Acrobat PRO?

NoktaliVirgul tarafından 22/Eki/18 13:43 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Merhaba,

Degistirilemez ama belirli yerleri kullanici tarafindan doldurulabilir bir forma ihtiyacim var.

Soyle ki;

Bir sozlesme, yazi vs var. Kullanici bu evrakta sadece ad soyad, tarih, miktar vs bilgileri yazabilecek, diger kisimlari okuyabilecek ama degistiremeyecek, ekleme cikartma yapamayacak.

kullanipda olmayan programlar:
    pdf pro form: Tam istedigimiz gibi ama sifresi kirilabiliyor icerigi degistirilebiliyor.

adam sözleşmeyi baştan yazar yine yapar yapacağını hocam. işin içinde artniyet varsa yapar yani. ben şöyle yapıyordum.

[Aşağıda bilgileri bulunun kişiye ait gider pusula bilgileri aşağıda sunulmuştur]

[Ad Soyad]

[Gider Kalemleri]

köşeli parantez içleri excelde hücre korumayla korunuyor. dieğr yerlerde hücre koruması pasif.

ama adam copy paste ile alıp farklı sayfada yine yapar yapacağını yani :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

eğer websiteniz varsa ad soyad ve diğer gilgileri kutulara girsin siz sisteme kaydedin ve karekodlu bir çıktı verin onu indirsin karekodda da içindeki metni kodlarsınız mesela. böylece değişiklik yapsa bile siz ispatlarsınız karekoddan farklı olduğu için.

edit: karekodlu derken aynı formu hazır isimlerle ve verilerle verin pdf olarak imzalasın göndersin. sadece dosyanın sağ üst köşesinde karekod olsun. yada doğrulama kodu, yada numara filan neyse :)

manglerman tarafından 22/Eki/18 13:38 tarihinde düzenlenmiştir

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 908 Toplam Mesaj: 6
sözlesme form