Delikanlı Hacker Aranıyoorr

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatehlike
    karatehlike's avatar
    Erkek

Selam Ben Uzun Zamandır Kullanışlı Bir Mail Hack Yontemi Arıyorum Ama Nerdeeee. Uzun Zaman Once Yani Uzun Dediğim 4 Yıl Once Cok İyi Calısan Bi Fake Yapmıştım Hem Hotmail Hem Yahoo Hem Mynet Ama Hepsini Kaybettim.Bana Cok Lazım Ama Bi Turlu Guzel Bi Yontem Bulamıyorum Tek Carem Sizden Yardım Dilemek Yontem Ne Olursa Olsun Eger Paylaşmak İsteyen Varsa Lutfen Bana E-mail Yoluyla Ulassın

karanligin_seytani@yahoo.com.tr

kurt avlanırken bile av olabilir!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodless
    bloodless's avatar
    Erkek
    sen çokmu delikanlısın karatehlike benim tanıdığım en iyi en sağlam en delikanlı denilecek adamlar çanakkalede yatıyor.........

etikete gerek yok tanıyan bilir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

depozito isteriz....:(  ne lem ortalık malı arar gibi ....bu....seri ilan veerin gazetelere a.q

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

Kanı deli olan delikanlı bir hacker aranıyor..Birşeyler hackleyebilecek bana gösterecek bir hacker istiyorum bu telefona yazın..

Olum delirsinmi sen?Adamlar kaç yıl uğraşıyor hack öğrenmek için kimse yardım etmiyor sadece söylüyor.Sonra kendi açıklarını buluyor ve bu açıkları gelip senle paylaşcaklar ha??

Ben hayyatta vermem.Bildiğim bi açıkı sana verirsem 3 gün içinde yayılır.Ayrıca sende sık biryerini öğren bukadar basit..

valla zumsuk doğru soyluyor sık bır yerını zuhaaaaa:)

Kral yokken azar soytarılar Kral yokken reis olur çakallar Ayrılık bir yere kadar Kral gelince Köpekler Ayağa kalkar [ir2] kardeşimize ait.....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    karatehlike... madem fake yapçak kadar iisin bidaha yap a.q  Valla hiç kafama yatmıyo fake mail hazırlayabilicek birinin milletten mail hacklemek için yardım dilenmesi.....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    lan olum de getin yaw de getin allasen yaw

Adsense Gelirli Siteler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jenson
    jenson's avatar
    Erkek
    karatehlike bunu yazdı:

Selam Ben Uzun Zamandır Kullanışlı Bir Mail Hack Yontemi Arıyorum Ama Nerdeeee. Uzun Zaman Once Yani Uzun Dediğim 4 Yıl Once Cok İyi Calısan Bi Fake Yapmıştım Hem Hotmail Hem Yahoo Hem Mynet Ama Hepsini Kaybettim.Bana Cok Lazım Ama Bi Turlu Guzel Bi Yontem Bulamıyorum Tek Carem Sizden Yardım Dilemek Yontem Ne Olursa Olsun Eger Paylaşmak İsteyen Varsa Lutfen Bana E-mail Yoluyla Ulassın

karanligin_seytani@yahoo.com.tr

Tek çaren bu olduğu için mi yazdın buraya :))) Başka çarelere de baktın olmadı "eh bari napayım tahribat'a yazayım" mı dedin yani? :)) O da iyi valla..
    Tahmin gücünü kuvvetlendir git gizli sorularını tahmin et, yahoo içinde US'de ki tüm posta kodu numaralarını ezberle....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

bile bu kadar güldür medi beni .. len olum hacker ın fake mail ile işi ne a.k işi gücü yok lamer gibi fakemi yapıcak

not: ben bir lamerim

Mevzu derin | Papikolas Planet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

yawrucum bakınız bööle işler dinen cayiz değildir,sonra bu işin öte tarafıda war,cehennemde sorarlar fake'in hesabıını:) (sen geç şööle cehennem kapısına yüzlerce insanın makinaya girmişin,hadi bakiim:)))

şaka bi yana ulan fake için bile cehennemlik olursak eğer benim cehennem dibi v.i.p odasında yanmam lazım:Pp

fasist kaynıyo ortalık yaa..
Toplam Hit: 2025 Toplam Mesaj: 9