folder Tahribat.com Forumları
linefolder Delphi - Pascal
linefolder Delphi İle Database Kullanmayı Ogrenmek

Delphi İle Database Kullanmayı Ogrenmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    luckystrike_ss
    luckystrike_ss's avatar
    Erkek
    mavionline kardes, forum sayfani hacklemisler senin nick cehennem online here mi?

Bilgi Paylastikca Buyur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    heh şimdi bidaa bak o kısma

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackbird
    blackbird's avatar
    Erkek
    Arkadaşım Databese Oluşturmak için Sql veya herhangi bir kod yazmana gerek yok eskisi gibi her şey kod değil artık bazı şeyler çok kolay Sen beni dinle Boş ver türkçe databese"i sen ingilizce olan ve herkesin kullan kullandığı evrensel bir database"i kullan..

Çizmiş Ruhu Hisset...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaD_BoY
    MaD_BoY's avatar
    Erkek
    Mavi online Eywallah sitenden bir seyler indirdim sanirim bayaa isime yarayacak simdi internet cafe"deyim eve gidince hepisini karistiracagim.

bu arada blackbird dedigin gibi yapmam lazim zaten benim, cunku ben Bilg. OP. & Tekn. Bolumunde ogrenciyim ve Subat"tan sonra Databese Dersim var hem ona hazırlık yapmam lazım hemde Proje olarak DAtabase"e veri kaydeden, alan vs... bi program olacak ve yapabilirsem internete bagliyken programi kullanan diger kullanicilar database"deki bazi verilere ulasacaklar.. yani Database"i kısa zamanda yalayıp yutmam gerek. ama nasıl yapcam bilmiyom.

Buraya cevap yazan herkes"ten ALLAH RAZI OLSUN.

Geç olmadan, Güç olmadan, Çözüm istiyorum, çözüm, iş işten geçmeden, bu dünyadan göçmeden, Ben ölmeden ....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackbird
    blackbird's avatar
    Erkek
    hadi bakalım. ama database derken database bir program veya programlama değil Tabi oluşturulmnası haricinde..

Çizmiş Ruhu Hisset...
Toplam Hit: 4067 Toplam Mesaj: 16