folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Delrin Denilen Malzeme

Delrin Denilen Malzeme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Müridler bana 4 cm genişliğinde, 6 cm boyunda, 0.8 cm yüksekliğinde şu delrin denilen malzemeden lazım.Ya da buna benzer bir malzeme önerebilecek varsa oda olur.

Tabi ki istanbul içinde freze torna vb malzemelere sahip olan bu tür işleri yapan "her türlü yardım ederiz ne yapacaksan" diyen varsa memnuniyetle ziyaret ederim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Karaköyde var, parca halinde satiyorlar.İşlenmesi icin rami yada caglayan.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

malzemeyi bilmiyorum ama iş özel bir işse gaziosmanpaşa bereçte "örnek torna" var, oraya bakabilirsin. Oranın Ustasının evi iş yerine yakın olduğu için geç saate kadar çalışıyor, bazen özel işleri kırmadığı da oluyor. Tam yedek parça ve nalburların olduğu yerin karşı sokağında.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Daha cok kendim ugrasmak istiyorum ama cnc nin daha iyi is yapacagina izledigim videolar sonucunda karar vermis bulunmaktayim. Ben yarin epey bi dolasayim o zaman. 

bu vesile ile hem konu yukari ciksin hemde baska bir onerisi olan varsa onlarida alayim. Bu delrin in siyahinida buluruz herhalde

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam genelde ney başpareleri delrin malzemeden yapılır, ney işi ile uğraşanlardan dediğin ebatlarda bi parçayı bedavaya da temin edebilirsin.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 940 Toplam Mesaj: 5