folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Denenmiş Sp3lü Orijinal Raid Destekli Windows Xp Pro İndir

Denenmiş Sp3lü Orijinal Raid Destekli Windows Xp Pro İndir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    Serial girmeden xp’nizi kurabilir cracklemeye gerek duymadan sp3 eklenmiş olarak full kullanabilirsiniz. bunun yanında raid desteği eklenmiş bu sayede disketle uğraşmadan sata disklere direk olarak xp kurabileceksiniz. raid sorunu en çok vista kurulu sistemlerden xp’ye dönmek istenirken yaşanıyor bu cd ile sorunsuz xp’ye dönebilirsiniz.

Tek link indirme bağlantısı bitroad sitesinden silindiği için ne yazıkki artık tek link indirme yapmaya imkan yok ve xp pakedininde 570 mb olması nedeniyle ancak 3 link halinde upload edebildim aşağıdan indireceğiniz xp’yi 6 aydan fazladır sorunsuz kullanıyorum rahatlıkla indirebilirsiniz..

Service Pack 3 lü XP Professionel indir

DİKKAT UPLOAD TAMAMEN BANA AİTTİR GÜVENLE İNDİREBİLİRSİNİZ !

Download xp part 1
    Download xp part 2
    Download xp part 3 

Bitroad.net den indirme yapmak için linke tıklayın açılan sayfada "Bedava Download’la Devam" butonuna tıklayın geriye sayım başlayacak (please wait 24.78 Sekunden.) sayım bitene kadar bekleyin sayım bittiğinde ekrana sorgu sayfası gelecek sol tarafta yazan harf ve rakamları aynı şekilde sağ tarafındaki boş kutuya yazıp "NEXT" butonuna basın hemen ardından Click here for the download yazısı gelir bu yazıya tıkladığınızda indirme işlemi başlar eğerki indirmeleri download yöneticisi programlarla yapacaksanız bu link üzerinde sağ tuş yapıp download yardımcınız ile indirmeyi seçin böylece internet bağlantınız koparsa kaldığınız yerden devam edin..

Gelelim Tanıtım Kısmına..

Bu xpyi diğer forumlardada görmüş olmalısınız ve indirecek sağlam xp arıyor olmalısınız işte size garanti..Bu xpyi indirdim ve şuanda güvenle kullanıyorum ve daha sonrada paylaşıyorum xpnin garantisi benim diyebiliriz..Lord.iz’i bilen bilir denemediğim kullanmadığım şeyi paylaşmam..Xpyi indirmek için orbit download kullandım internet bağlantım koparsa indirme yarıda kalmasın diye…sizde orbit downloader yada flash get gibi programlarla downloadu başlatırsanız daha iyi olur..

İndirdiğiniz dosya rarlı olarak 571 mb olarak inecek rardan çıkardığınızda 600 mbı geçecek çıkardığınız dosya iso formatlı olduğundan cdye nero ile imajı kalıba yazdır diyerek yazdırmalısınız…Rardan çıkan dosyayı winrar tanımlı yaparsanız winrar masaüstüne açar eğer rardan çıkan dosya sizdede winrar tanımlı görünüyorsa bunu değiştirmek için winrarı açın Seçenekler > Ayarlara tıklayın Bütünleşme sekmesine geçip orada tanımlı dosyalardan iso tikini kaldırın…İngilizce rar kullananlar Options > Settings den en sağdaki menüyü seçecekler…

Neyse Winrardan isoyu çıkardıktan sonra nero programı ile boş temiz bir cdye kalıbı diske yazdır veya image burn komutu ile 16x hız ile "çok hızlı yazdırmayın" disc at once komutunu seçerek yazdırın daha sonra cdyi takıp windowsu tekrar başlattığınızda önyüklemeli olarak windows kurulumu başlayacak ve bundan sonra bildiğiniz xp kurulumunu yapacaksınız tabi kurulum sırasında key sormayacak…

Masaüstünden xp kurmak isteyenler olursa o zaman keyi isteyecektir onun içinde keyi ben size vereyim..

F4FX3-3CYTC-B88MH-X2227-X6QPQ

Gelelim kuruluma…Kurulum sırasında pc adınız kullanıcı hesabı adı dil ayarı kısmını size seçtiriyor yani başkasının girdiği bilgilerle kurulum olmuyor…Bu işlemden sonra kurulum bitene kadar katılımınızı istemiyor keyide kendisi giriyor..

Xp kurulum bittiğinde service pack 3 ekli orijinal xpnizi kullanmaya başlayabilirsiniz..

İndirdiğiniz xp tamamen orijinal olduğu için artık windows doğrulama sorgusundan çakmayacaksınız rahatlıkla tüm doğrulamaları geçerek güncellemeleri ve son güncel yazılımları kurabileceksiniz..Xpnin içerisinde internet explorer 6 bulunuyor ve media player 10 var yani iş başa düşüyor internet explorer 7 yi ve media player 11 i resmi sitesinden indirip sorunsuz kuruyorsunuz hepsi bu kadar…

İnternet Explorer 7 İndir (Açılan sayfada üstte karşıdan yükle linkine tıklayın)

Media Player 11 indir (Açılan sayfada altta şimdi yükle linkine tıklayın)

Msn Messenger 8.5 İndir (Bu linkten inen msn installer windows güncellemesini kapatmazsanız update agent eksiği var diyecek ve windows update kendisi onu kuracak ardından installerı çalıştırdığınızda yükleme seçenekleri gelecek oradan sadece messenger seçin ve daha sonra msn 8.5 kurulup kendisi açılacak ardından msn için plus isterseniz onuda buradan indirin…Msn için plusı indirip kurduktan sonra windows için olmazsa olmaz 3 güçlü yazılımın güncellemeleride bitmiş olacak…

Artık süper güvenli orijinal xp nizi rahatlıkla kullanabilirsiniz..

Sisteminizde tam güvenlik isterseniz aşağıdaki linkten Kaspersky virüs taramasını Türkçe olarak indirebilirsiniz ve key sorununa çözüm içinde bu yazıma bakabilirsiniz..

Kaspersky Türkçe İndir (İndirdiğiniz pakette Kaspersky kurulum + Türkçe yaması ve Trial reset var trial resetin çalışmadığı olabiliyor yukarıdan çözüm yazıma bakmanızı öneririm)

Link Kontrol : 15 HAZİRAN 2009

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ixn5r
    ixn5r's avatar
    Erkek
    eyi Güzelde ßu zımbırtı CD ye yazılmaya karşı korumalımı ondan bahset bize ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    perfect xp kullanıorm o güzel tavsiye ederim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    Süpersin hoca tam aradığım şey

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    Çok iyi oldu bu saol

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek
    sadece raidmi entegre yoksa başka programlarda entegrelimi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    hoca winrarla çıkaramadım paket veri hatası verdi 2.cd de 3.cd de bouk diyo tekrar çalışanı uplasan olmaz mı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    perfect xp kullanıorm o güzel tavsiye ederim
    -----------------------------
    aynene bende driverpack + sp3 + proğram entegreli olanı gerçekten perfect :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 3058 Toplam Mesaj: 8