folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Deneyimli Fotoğrafçı Müridler

Deneyimli Fotoğrafçı Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Fotoğrafı öğreneilmen için enstantane diyafram ve odak ayarlarını yapabileceğin bir makina almalısın.. Bunlar hemen hemen tümayarlarını keni yapan makinalar olduğundan pek işine yaramaz...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Nerogzay bunu yazdı:
    -----------------------------
    adamın alacagı 200 300 liralık basit bir makina millet canon nikon al diyo bu nasıl is

Adam 200-300 TL param var demiyor. Profesyonel makine alacak ondan önce başlangıç olsun diye casio alayım mı diye soruyor. Ayrıca 300 TL'ye de nikon, canon makineler var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:

Nerogzay bunu yazdı:
    adamın alacagı 200 300 liralık basit bir makina millet canon nikon al diyo bu nasıl is

Adam 200-300 TL param var demiyor. Profesyonel makine alacak ondan önce başlangıç olsun diye casio alayım mı diye soruyor. Ayrıca 300 TL'ye de nikon, canon makineler var.

baktıgı makina 200 liralık birsey ve casio sence fazla bir butce ayırmısmıdır bu is icin? 300 liralık canonlar hicbirisine yaramaz ki

Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönme ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Nerogzay bunu yazdı:

adam basit alıcam deil hatta profesyonel almak istiyo :)

pardon bakmadım yorumu yapılmış zaten

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

sizin orda teknosa varsa gez güzel bişey bulursun

Toplam Hit: 1971 Toplam Mesaj: 16