folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Denizli Çal Da Bağ İşi İle İlgilenen Ya Da Tanıdığı Olan

Denizli Çal Da Bağ İşi İle İlgilenen Ya Da Tanıdığı Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

Merhabalar, geçen yıl bi bağ aldım çal karası var içinde ben uzak olduğum için ilgilenemiyorum, boş da kalsın istemiyorum bu işlerle ilgilenen tanıdığı olan varsa irtibata geçebilir miyiz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Hocam benim memleket de Çal sayılır Ortaköylüyüm, hatta Ortaköy'de bağcılıkla uğraşan akrabalar var ama kendi bağlarına bile zar zor yetişiyorlar. Anca tüccar bulacan da senelik kaldırdığı üzümde kârına ortak olucan. O da uzaktan baya zor. Gidip köylüyle görüşmen lazım. Facebookta köylülerin grupları var oraya yazarsan tüccar numarası bulma şansın daha yüksek. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    herrero bunu yazdı

Hocam benim memleket de Çal sayılır Ortaköylüyüm, hatta Ortaköy'de bağcılıkla uğraşan akrabalar var ama kendi bağlarına bile zar zor yetişiyorlar. Anca tüccar bulacan da senelik kaldırdığı üzümde kârına ortak olucan. O da uzaktan baya zor. Gidip köylüyle görüşmen lazım. Facebookta köylülerin grupları var oraya yazarsan tüccar numarası bulma şansın daha yüksek. 

kimsin, kimlerdensin hacı sen :)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı
    herrero bunu yazdı

kimsin, kimlerdensin hacı sen :)

Hocam özelden yazıyorum sana :)

Toplam Hit: 885 Toplam Mesaj: 4
üzüm bağ tarla