folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Denyo İle Şu Siteye Post Gönderemiyorum (Yardım)

Denyo İle Şu Siteye Post Gönderemiyorum (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba.

Şimdi elimde bir site var ara tuşuna basınca şarkı araması yapıyor.Denyo Wizardla gerekli bilgileri çektim ama gönderim yapmıyor.

Şimdi size site kodlarınıda vereceğim.Nerde hata var söylerseniz sevinirim.

Sitede bulunan kod:

<form name="form1" method="post" action="" id="form1"><div><input type="hidden" name="__EVENTTARGET" id="__EVENTTARGET" value="" /><input type="hidden" name="__EVENTARGUMENT" id="__EVENTARGUMENT" value="" /><input type="hidden" name="__VIEWSTATE" id="__VIEWSTATE" value="/wEPDwUJMzM3ODQ0NDI4ZGQFHUWGht0dKisdc1nlnoMfR4jm1Xh/v8iciLxq6R6MIQ==" /></div><script type="text/javascript">
    //<![CDATA[
    var theForm = document.forms['form1'];
    if (!theForm) {
        theForm = document.form1;
    }
    function __doPostBack(eventTarget, eventArgument) {
        if (!theForm.onsubmit || (theForm.onsubmit() != false)) {
            theForm.__EVENTTARGET.value = eventTarget;
            theForm.__EVENTARGUMENT.value = eventArgument;
            theForm.submit();
        }
    }
    //]]>
    </script><div><input type="hidden" name="__EVENTVALIDATION" id="__EVENTVALIDATION" value="/wEWBgLVhpm2BALs0bLrBgKM54rGBgLM9PumDwKxi96RBQKWosD8CqMoYzK5pmyVnX6RWiWaxVCeuU1kdlzcsM/XfRlp173u" /></div>

<table><tr><td><input name="TextBox1" type="text" value="Lütfen indirmek istediğiniz mp3&#39;ün ismini yazınız" id="TextBox1" style="height:18px;width:413px;" /></td><td><input type="submit" name="Button1" value="Şarkı Ara" id="Button1" style="height:36px;width:100px;" /></td></tr></table>

_____________________________________________________________________________________________________

Ben bu kodu denyo wizardla aldığımda

Key value:

__EVENTTARGET (Value kısmı boş)

__EVENTARGUMENT (Value Kısmı boş)

__VIEWSTATE ( /wEPDwUJMzM3ODQ0NDI4ZGQFHUWGht0dKisdc1nlnoMfR4jm1Xh/v8iciLxq6R6MIQ%3D%3D)

__EVENTVALIDATION ( /wEWBgLVhpm2BALs0bLrBgKM54rGBgLM9PumDwKxi96RBQKWosD8CqMoYzK5pmyVnX6RWiWaxVCeuU1kdlzcsM/XfRlp173u)

TextBox1 (Deneme)

Button1 (%C5%9Eark%C4%B1 Ara)

şeklinde alıyor ama textbox ne girersem gireyim göndermiyor.Nasıl biliyorsun derseniz.Sitede aratılanlar anasayfada gösteriliyor.

Sizce sorun nedir.
    Şimdiden binlerce kere teşekkürler...

Her ağ kırılabilir!
Toplam Hit: 1092 Toplam Mesaj: 1