Denyo Launch Kulanim Yardimi Lazim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beckham229
    beckham229's avatar
    Erkek
    arkadaşlar aynı sorun bendede var uğraş uğraş olmuyo ya ne bicim iş bu yardımcı olacak biri varsa lütfen yardım etsin bugune kadar hic bir programda bu kadar zorlanmamıştım
    ah şu yabancı dilleri bi bilsemm

optummmmm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zaga
    Zaga's avatar
    Erkek
    hahahhaha yabanci dili bilsen bile ise yaramazki
    nasil yapacagini anlamadikdan sonra benim anlamadigim iyi güzel prog koymuslar indirdik
    anlamadik ama yapamadik diyoz ve bunun nerden baksan yüzde80% in yapamadigindan eminim
    bazilari cikiyor ben yapiyom diyor ama anlatamiyor yani simdi burda bunu kimse anlatmiyacaksa hic yazmasin daha iyi

Daima ileriye...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beckham229
    beckham229's avatar
    Erkek
    artık ne desem olmıcak abi ne yapim bi kere yapılı bir programı calıştırsam olucak ama hic yapamadım napim yani oğrenmek istemek sucmu yani
    bi calıştırırsam varya mantığını anlayamadım acıkcası cok ilgilendiğim alanlar var ama bu ilk yani anlıcan bi tane saldırı programı lazım bi tane ya yokmu kimsede alala

optummmmm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COoL_TiKkY
    COoL_TiKkY's avatar
    Homo
    ii anlatalım hadi bakın arkadaşlar mantık şu bi sitenin ziyaretci defteri forum üyelik vbs. lerine binlerce salak salak üye yaratarak siteyi göçertmektir basitten başlamak gerekirse bakın diyelim sitenin üyelik bölümü var alın oranın linkini sonra programda denyo wizar dı açın aldığınız adresi yazın sonra hepsini doldurun mesela üye adı yerine %randomtext6% yazın bu 6 karakterli rastgele sayı demek şifre yerine %randompass10% yazın tabi şifre tekrarı yerinede aynısını yazıyorsunuz haa mail adresi bölümüne de %randomconfirmingemail% yazın sonra bunları tamamladıktan sonra wizard kapanacak ve denyolaunch bölümünde değişken yeri gelecek ordanda launch kısmına tıkladıınızda saldırı başlayacak benden bu kadar haa unutmadan orda programda email auto confirming bölümünede active yi işaretli olacak olacakki gelen mailleri dl ye aktarsın o da onaylasın sonrası size kalmış biraz kafayı çalıştırın yeter daha neler neler var mail bombamı dersin her türlü ee daha benden bu kadar anlamdıysanız sizde bi problem olabilir daha değişik şeyler var ama daha onuda holy e sorun bu kadar benden yeter hadi iyi saldırılar

itraf ediyorum ben bir nomosum ve cem uzanin beni dudukledigi ana kadar ona bir kizginligim yoktu ama gerisi gelmedi kendisine cok darginim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sodegma
    sodegma's avatar
    Erkek
    abı bu manyak bı program arkadasın sıtesının formunu tıkabasa doldurdum yaw..

SaTan_WaS_hErE !!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beckham229
    beckham229's avatar
    Erkek
    sğolasın bende bole bir şey istiyordum gerisini hallederim cok sağol

optummmmm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zaga
    Zaga's avatar
    Erkek
    peki sitede regiest. yerinde bide Registrierungsüberprüfung varsa yani
    reg.kontrolü ne yapcaz bunuda bilen varmi acaba?

Daima ileriye...
Toplam Hit: 4115 Toplam Mesaj: 18