Denyo Lunch Ve Kaspersky

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberJihad
    CyberJihad's avatar
    Erkek
    Selamlar,
    Arkadaşlar ben Anti-Virüs olarak Kaspersky kullanıyorum. Bilirsiniz biraz fesattır herşeyi virüs zannediyor.
    Denyoyu da Trojan zannediyo armut ve açtırmıyo. siliyo.
    Şimdi benim bunu kullanabilmem için antivirüsü kapatmam lazım geliyor. Ben ise kapatmak istemiyorum.
    Anti-Virüsü nasıl kandırabilirim?

Bana kefendir yatak,sana tabuttur havuz//Sen kıvrıl ben gideyim son Peygamber kılavuz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    bak kuş var sağda de o oaraya bakarken aç :P, hajı kapat gitsin başka çaresi yok sonra hemen açarsın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    koza bişe bilmeden konuşma yahu :P
    şimdi bak eğer kaspersky internet security kullanıyosan denyo launch ı güvenilir bölgeye eklersin sorun kalmaz..
    saygılar hürmetler sana değil koza üstüne alınma :P

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kav i kapat denyoyu calistir sonra kav i tekrar calistir. eger cok yeni versiyon degilse o zaman virus olarak gormuyordu

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkonur
    mkonur's avatar
    Erkek
    ben güvenlik duvarı olarak zone-alarm 6.5.731, antivirüs olarak da Kaspersky 5.0.388 kullanıyordum.İnternete giriş ile ilgili hiç bir sorunum yoktu. Ancak Kaspersky 6.0.303 'ü yükleyince eski versiyonu sildi ve yerine yenisi yüklendi. Daha sonra internete bağlanmaya çalıştım ANCAK bağlanamadım.
    Sorunun kav'da olduğunu düşünüyordum ama ZONE-ALARM'ı kapatınca tekrar bağlanabildim. Hiçbir ayarında değişiklik yapmamama rağmen zone neden şimdi internete bağlanmama izin vermiyor. Yoksa kav'ın bu yeni versiyonunda güvenlik duvarı (ya da başka bişey) entegre ki zone ile çelişiyor, beraber çalışmayı reddediyor?

hayat tarafından banlanmış kişi!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberJihad
    CyberJihad's avatar
    Erkek
    Saolun arkadaşlar. Olacak İnşAllah.

Kozanaybar yazmış:
    ---------------------------------------------------
    bak kuş var sağda de o oaraya bakarken aç :P, hajı kapat gitsin başka çaresi yok sonra hemen açarsın
    ---------------------------------------------------

abicim kuş var deyince yemiyo ya Öküz uçuyo dedim anca öyle yedi. :)

Bana kefendir yatak,sana tabuttur havuz//Sen kıvrıl ben gideyim son Peygamber kılavuz...
Toplam Hit: 2580 Toplam Mesaj: 6