Denyo Sorun (Mesaj Atma)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    yaa hocalar üye yaratmayı falan biliomda phpbb forumda 1200e yakın üye falan yaptım.ok aynı forumda gereksiz mesaj atmak ve baslık acmak istiorum..simdi üye yaparken post adresse kayıt olduumuz form cıkıyo (kullanıcı adı,mail fln) onu yazıoz httpsiz.
    peki gereksiz mesaj atcaamda post adresse forumun neresindeyken link kopyalayacam?

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    kardeş linki kopyalamana gerek yok denyo wizard a gir. explorer şekli var ya. işte o foruma giriş yap git bi tane post at post attığın anda zaten o direk kapanır ve her şey tamamlanmış şekilde linki felan verir. sonra sen keylere gereken ayarı verirsin.

Hoop.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Fcuk bunu yazdı:

kardeş linki kopyalamana gerek yok denyo wizard a gir. explorer şekli var ya. işte o foruma giriş yap git bi tane post at post attığın anda zaten o direk kapanır ve her şey tamamlanmış şekilde linki felan verir. sonra sen keylere gereken ayarı verirsin.

azımdan aldın:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crypto
    crypto's avatar
    Erkek
    hocam bende dün bi foruma yaklaşık 1000 adet üye açtım ama 1419. üyeden sonra durdu.Ne yapmam gerekir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    d4 kullanıyorsan böle durumlarda kullanma,eğer d3 kullanıyorsan biraz bekleyip sitenin kendine gelmesini beklemek en sağlıklısı.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

d4 kullanıyorsan böle durumlarda kullanma,eğer d3 kullanıyorsan biraz bekleyip sitenin kendine gelmesini beklemek en sağlıklısı.

d4 varmı hoca? :S

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

olmazmi :)

Antikky ile ne saldirilara imza atmisligimiz var d4 le

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRoR
    TeRoR's avatar
    Erkek
    HerifiN dünyadaN haßeri yoK D4 varmI diyor zuahuehUHEA :))) dostum Afedersin Ama kaLdır KendiNi deNize At :)) Neyse... ßiLmemek AyIp değiL öğreNmemek AyIp ;)

UğRAşmAyIN ßeNiMLe kAtLiAm çIkAr!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ne biliym hoca dünyadan haberim yok zaten basımda öss belası var a.q hayattan koptum :P

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Betası var full sürüm daha çıkmadı başka sitelerden d4 diye trojanlı denyoları indirmeyin tahribat dışında sitelerde denyo 4 aramyın..betasını arayanlar varsa miynickevin formda yayınlamıştı oradan bulabilirler...d4 hakkında bakınız ana sayfada sağ üst köşe :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Aynı sorun bende de var. İstediğim kadar üye yaratabiliyorum ama malesef konu açıp post reply yapamıyorum. Neden acaba?
Toplam Hit: 2851 Toplam Mesaj: 11