Denyolaunch2 Calismiyor Sanirim!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    papagan
    papagan's avatar
    Erkek
    merhaba arkadaslar.bu DenyoLaunch2 programi ya calismiyor yada ben anlamiyorum...server/ıp bölümüne site adresini yaziyoruz ve post adres bölümüne yazacagimiz seyi anlayamiyorum..eger bu programi kullanmayi bilen arkadas varsa bana sölesin..ama öncelikle unutmayalimki devami cok önemli.Almanyada yasayan bazi türk arkadaslar kendilerini biz türklerden farkli görüyorlar.neden bu ayrimcilik bir insan neredn geldiigini bilmezse ben o kisinin suratina tüküriyim:-)) yardimlarinizi bekliyorum!!!!

Delikanli Olarak Dogulmaz!Delikanli Olunur!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COoL_TiKkY
    COoL_TiKkY's avatar
    Homo
    arkadaşım denyolaunch mantık olarak şöyle çalışır herhangi bir siteye saldırı amacıyla salak salak üyeler yaratır bunuda yapman için denyo wizard diye bişi var ordan aç üyelik formunu denyo wizard ile doldur orda programın açıklamasında holy diye bişeyler yazmış onları oku o zaman anlarsın anlamadıın nokta olursa mail rifatsanac@hotmail.coma mail at yardımcı oliim%randomtext6%

itraf ediyorum ben bir nomosum ve cem uzanin beni dudukledigi ana kadar ona bir kizginligim yoktu ama gerisi gelmedi kendisine cok darginim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyx0753
    boyx0753's avatar
    Erkek

arkadaşlar akşamdan beri sitede dolaşıyorum bir denyodur gidiyor ama link verilmemiş yada indireceğim bi adres verilmemiş bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim !

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Sabahtan beri dolaşıosunda neden yayınlanmadığını daha fark edemedinmi?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madboy
    madboy's avatar
    Erkek
    ooof oooooof biraz arastirin hic mi dusunmedin yukarda bolumler hizmetler vs. var orda belki download bolumu var diye? yada google da aramadin mi? http://www.tahribat.com/exdownload.asp :) iste sana denyo launch 3
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yanli$ hatirlamiyosam d2 saldirirken once tahribata baglanip sertifika kontrolu yapiodu. sertifika kaldirilmi$ olabilir.
Toplam Hit: 1910 Toplam Mesaj: 6