folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ders Çalışanlar İçin Koltuk Tavsiyesi

Ders Çalışanlar İçin Koltuk Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Mesajımi aldın mi? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Ben kneeling chair al durusunu da duzeltsin sorunlara kokunden saldirmis ol desem, sen de bir fizyoterapiste danissan, o da iyi olur derse o sekilde yapsan belki guzel olur (:

Nassııı .

Önerin aklıma, bu camilerde olan: Rahle ve Oturma Şeklini, gözlerimin önüne getirdi.

Rahle dediğim: Böyle kitabın sırtını tam orta yerinde ortalayan, ve Açılı 2 yanak ı olan, kısmen Yüzü okuyana dönük olan , değişik küçük masalar var. @@,) ^^D)

değişik de bir oturma Şekilleri var. Dizleri kırık, Ayak topukları Toto`nun dışına bakıyor. ParmakUçları duruma göre, ya her iki ayağın birbirine bakıyor yada, biri içeri bakarken diğeri ( özellikle Sağ AyakUcu başparmak açılı ve )yere dik duruyor. @@,) ``D)

Sandalye kısmını Dikkate almazsak, büyük benzerlik gösteriyor.

Ben, ayaklarımı Uzatmazsam olmaz.

KanDolaşımı mı yavaşlıyor yada zorlanıyor nedir, büyük sıkıntı.

@Pikacu Varsa bir önerin, buraya da yazsana. @@,)

RitmFarbRacourci tarafından 23/May/18 01:52 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Son çekindiğim MR sonucuna göre boyun fıtığım geçmiş düzleşme ise yok denecek kadar azalmış arkadaşlar. Nasıl oldu derseniz bende bilmiyorum ortopedik yastıkta yatmaya başladıktan sonra oldu galiba :)

Bu arada koltuk konusuda up olsun. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

Son çekindiğim MR sonucuna göre boyun fıtığım geçmiş düzleşme ise yok denecek kadar azalmış arkadaşlar. Nasıl oldu derseniz bende bilmiyorum ortopedik yastıkta yatmaya başladıktan sonra oldu galiba :)

ozaman yastık linki at :D 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Örnek koyduğun koltuk bende var. Ben memnunum, arada sırtımı ve boynumu yaslayıp geriniyorum güzel oluyor. File olduğundan dolayı sırt kısmı biraz esniyor(güzel manada) ekstra bi eğme mekanizması yok. Yüksekliği de fena değil. Oturma kısmı süngerden ve üzeri file kaplama o yüzden bi örtü sermeni öneririm, birşeyler atıştırınca aralara kırıntı kaçıyor. Benim tavsiye edeceğim şey: masa seviyesi ve ışık önemli, ekstra olarak laptop standı kullanıyorum ben onun üzerinde daha düzgün bir pozisyonda okuyabiliyorum. Diğer türlü aşağı kadar boyun eğmek gerekiyor, yorucu oluyor.

kofcu tarafından 29/May/18 13:30 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_kiyatrist
    pc_kiyatrist's avatar
    Erkek

Son 5 yılını çalışma masasında günde 12 saat geçiren biri olarak cevaplayayım. Kesinlikle bel ve boyun ağrıların sandalyeden kaynaklanmıyor.  Öncelikle tavsiyem kolçakları olmayan klasik plastik beyaz sandalyelerdir. Bu sayede hem genel uyarılmışlık düzeyin optimum seviyede olur hem de özellikleri yaz günleri terleme yanma gibi şeyler olmaz. Koltuk rahat olursa uyku moduna geçmen kısa sürmüyor. Konforsuz bir sandalye ile bu sorunu aşabilirsin. Ayrıca bel boyun ağrılarının en büyük sebebi ayaklarının konumudur. Ayaklarını üzerine koymak için masanın durumuna göre açılı ve yaklaşık 20-30 cm yüksekliğinde bir parça sehba yaptırabilirsin. Kesin olarak çözüm budur. 

- anlat + "malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyordum kamyonu" -ne diyorsun? + ne diyeceğim, siz kaçırdınız, siz anlatın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    KarakartaL bunu yazdı

ozaman yastık linki at :D 

Yastığın aynısı internette bulamadım. Boyut ve yükseklikleri azda olsa fark edebiliyor. Özzdilekten almıştım ürün şu

Edit. 

Fiyatı merak edenler 59.95 TL

KarakartaL tarafından 29/May/18 16:11 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2339 Toplam Mesaj: 18
tavsiye ortopedik sandalye