folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dersane Önerilerinizi Bekliyorum

Dersane Önerilerinizi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    yusuf yusufum...ben kimseyi küçük düşürmedim neyseler onu yazdım!..ne değiller onu yazmadım ne olduklarını yazdım!..ortamı geriyosun boş konuşuyosun.iyi oku...konu hangi dersane mezhep falan değil!..yani feme fetullahcılar gider yada giren fetullahçı cıkar tezinin yanlısşlılığını söylüyorum örneklerle...ama senin gibiler olayı siyasi sosyal mewzulara getiriyor..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatihaydemir14
    fatihaydemir14's avatar
    Erkek
    eee arkadsım hangi dershaneye karar verdin fem mi

Sen benim Canımsın..,Canlı kalan Tek yanımsın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkroasted
    Darkroasted's avatar
    Erkek
    excalibur hep ortalığı karıştırıyor :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    en iisi dersane okumamak.. milyonlarca öküz dersaneye gidio bi bok da yapamıolar boş  iş :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god_father
    god_father's avatar
    Erkek
    en iyisi çılgın dersane dostum :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

ilk olarak olayı sağcı solcu muhabbetine çevirmeyin en ufak dersane muhabetinde bile

bende nefret ederim fetocandan tanıyan bilir hem finalede gittim fem ede

gerçekten fem başka tabiki şubesine görede değişir her dersanenin final ii dir diyip fem iidir diyip istediğin şubesine yazılman senn için ii olmaz hea bu arada gerçekten 4 yıllık lise 2 iken finale gittim adamlar 5 tane kalın konu anlatımlı kitap 12 dergi 5 soru bankası gibi bi çok çeşitli döküman verdi ama isterlerse 1000 tane versinler sen bunları belli bi kural içinde vermezsen kimse çözmez fem bunu programlı bi şekilde verio femin bazı kitaplarına piyasadan ulaşılmaz iken finalin tüm kitaplarına piyasadan ulaşılabilio hemde tüm türkiyede derece çıkaran adamlara sor günde 300 sorudan fazla -belkide 250 200 e bile düşebilir- çözen çok azdır ama adamlar planlı çalışmıştır yani kitaba vs kanıp gitme ama şuda var finalin bire bir imkanına kimse yetişemez bu arada fetonun aq

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kardeş sen beşiktaş ASEM'e gel rahat rahat ders çalışırsın zaten çalışmazsan şutluyorlar :D

bu arada müridler benim dershane 18'İnde başlıyo büyük ihtimal varsa aranızda beşiktaşda dershaneye giden dershane çıkısında nargileye falan gidelim :D

Toplam Hit: 5841 Toplam Mesaj: 48