folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dersleri Kötü Olan Müridler Buraya

Dersleri Kötü Olan Müridler Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Ewt abi yaa;power tuşuna basıp kapamak hiç içimden gelmiyo :D otur burda oyun oyna sitenle uğraş fln daha cazip :)zaten siz bill gates nie kendini hayra adadı sanıyonuz?Adam windowsu buldu millet bilgisayardan kalkmıyo,herif garanti cehenneme gidecek :D bari bişiler yapıyım dio uzatmalarda :D

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    walla benim hocalala derdim yok Allaha şükür okul bugün bitti ehuehuehu:D

Allah geride kalanlara zeval vermesin :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golgeefendi
    golgeefendi's avatar
    Erkek
    ya usta dalgamı geçion ne ole nispet yaparmış gibi

DÜNYAYI DAHA İYİ YAPMAYAN İNSAN İNSAN DEĞİLDİR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Wala benim bilgisayar garanti 1 geliodu :D Adamlar fransızca openoffice soruyo ben napem a.q ama nese ki bizim bilg. ojasıyla muhabbetim iidir, zaten okulda en ii bilg. bilen kişi benim(donanımda başka bi abü var onu saymıom :) )Sonuçta 46 aldım. Ama nolduu fransızca hojası bastı 1"i :) gerçi hakettim derse katılmadım sınavlara çalışmadım sadece 2 sınavdan 2 alabildim ve sonuç ikmale kalıorm işte. Bizim türkçeçi ise hakareti hakediyo çünkü ilk 2 sınavım 3 ben o okula türkçe netlerimle girdim, okumam anlamam süper ama 44 verdi ya :(. Neyse ortalamamı asla düşüremez her ne kadar ipnator da olsa :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek
    notları yazılı ortalamalarının altında gelenler, dilekçe yazarak notlarını düzelttiribilirler. çünkü öğretmenin vereceği kanaat notu yazılıların ortalamasının altında olamaz, fakat üzerinde olabilir.

örneğin sizin yazılı ortalamanız 55 ise, öğretmen bunu 54 yapamaz. 70 veya 85 yapabilir...

ben de lisede ve üniversitede çok çektim hocalardan ama, kendi öğrencilerimin ve sizlerin haksızlığa uğramalarını istemem. bilmeyen arkadaşlar haklarını arasınlar...

spear
Toplam Hit: 3990 Toplam Mesaj: 36