folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Devlet Akarsulari Satisa Cikariyor

Devlet Akarsulari Satisa Cikariyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    Leyla bunu yazdı:
    -----------------------------
    mayrip bunu yazdı:

Leyla bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:
    leyla müride bi kaynak verse :) cvp istiyorum tam 3 saat oldu bekleyeli öhhü öhhüü ö hü

Google diye birsey icad edilmis.Siz ne kadar geride kalmissiniz.Yoksa bunu dusunemiyormusunuz? Googleda ara 50 tane kaynak cikacak onune.Bu yaziyi ben yazacak halim yok.Hey Allahim ya.Hasbinallah.......

başkasının geri kalmışlığı size kalmaz bu bir....

başkaları gibi biz hergün nette değiliz işte çalışıyoruz. bu iki....

madem özelleştiriliyor bizim türkler alsın he onada karşı çıkalım. nasıl fikir.

özelleştirilirken danıştayın hükmü geçelidir. danıştay iptal ederse özelleştirme olmaz buda 3 

Alakaya maydonoz verdigi cevaba bak yazik.Benim yazdigimla bunun yazdiklerini bagdastiran varmi?Father mali sana verilecek cevap verildi.Bundan sonra kuyruguna basilmis itler gibi bagiracaksin.Sana diyecek lafim yok.Sanada mayrip!!
    yaw her konuda gerginlik yaratıyorsun , millete salak diyorsun , mal diyorsun , it diyorsun.hiç sevmem bu lafı ama bu defa hoşlanmasam da söylecem : BANLAYIN bunu pls :|

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    By-PsychoPhat bunu yazdı:
    Leyla bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:

Leyla bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:
    leyla müride bi kaynak verse :) cvp istiyorum tam 3 saat oldu bekleyeli öhhü öhhüü ö hü

Google diye birsey icad edilmis.Siz ne kadar geride kalmissiniz.Yoksa bunu dusunemiyormusunuz? Googleda ara 50 tane kaynak cikacak onune.Bu yaziyi ben yazacak halim yok.Hey Allahim ya.Hasbinallah.......

başkasının geri kalmışlığı size kalmaz bu bir....

başkaları gibi biz hergün nette değiliz işte çalışıyoruz. bu iki....

madem özelleştiriliyor bizim türkler alsın he onada karşı çıkalım. nasıl fikir.

özelleştirilirken danıştayın hükmü geçelidir. danıştay iptal ederse özelleştirme olmaz buda 3 

Alakaya maydonoz verdigi cevaba bak yazik.Benim yazdigimla bunun yazdiklerini bagdastiran varmi?Father mali sana verilecek cevap verildi.Bundan sonra kuyruguna basilmis itler gibi bagiracaksin.Sana diyecek lafim yok.Sanada mayrip!!
    yaw her konuda gerginlik yaratıyorsun , millete salak diyorsun , mal diyorsun , it diyorsun.hiç sevmem bu lafı ama bu defa hoşlanmasam da söylecem : BANLAYIN bunu pls :|

bubi 2 vakası arkadaşlar sabır. zekasını gösterebilse gam yemicem gerizekalı oldugumu kabul edicem ^^

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:

Konuşmayayım dedim ama sizin gibiler olduktna sonra ne hacet ...

Adamın anasına bacısına laf atma bi gün seninde ananı bacısın düz yolda kaçırırlar ne ettimde ne buldum dersin kişiliksiz herif, ne biçim konuşuyosun sen öyle cibiliyetsiz.. 

Kelv1n bunu yazdı:
    aynı şeyi annene, bacına söylemek isterdim. bakalım tepkin ne oluyor.

insan olmayı dener misin? her ne kadar sevmesende o tipi. hala ısrarcıysan bu cümlelerinde tayyibin satmaya başlayacağı kişi senin ailenden olabilir dikkat et sürekli muhalefet yap. her postunda o şahsiyetin anasını bacısını sülalesinden sikilmedik adam bırakma devam et.

her ne kadar sevmesekte bu lafları söylemek bize yakışmıyor gibi geldi. sizi ne denli rahatsız etti bilemem.

Bir yerde güzel bir şiir yazıyordu bulamadım ama yanlışsam şöyle birşeydi

vıdı vıdı
    vıdı vıdı
    küfür edersin kaldıramaz
    sikersin aldırmaz

tarzı birşeydi.Ülke satılırken dokunmuyor da, ülkenin satılmasına kıl olan biri bunu dile getirince mi dokunuyor?

Tayyibin elinde müzelerdeki eşyalardan ve annesinden başka ne kaldı???

Tamam sizin istediğinizi yapim helal olsun tayyip milletini güzel beceriyorsunda kıllarını kıpırdatmıyor, destekliyorlar.Ben bi laf söyledim bütün kinlerini benden çıkarttılar.

NAsıl oldu mu??

Kelv1n ben annemi falan sattırcak kadar aşşağılık, şerefsiz, yavşak biri değilim merak etme birşeycikler olamaz.
    Onu şerefsizler, satılırken kıllarını kıpırdatmayanlar düşünsün 

edit;

ibosoft  sugar brothers tahribatta kişiliksiz denebilecek en son adamlardan biriyim ben.
    Kişiliğin anlamını ne kadar biliyorsun çok merak ettim.

eğer beni tahribatta yeterince gören birine sorsan desen ki zumsuk nasıldır diye?
    cevabı büyük ihtimalle aşırı mualefet vs.. tarzı birşey olur.

Buda kişiliğimin, karakterimin bir göstergesidir.Ben haksızlıklara tahammül edemem.Gerek tahribatta gerek normal hayatta gerek iki insan arasında.

Yani merak etme iyi kötü bir karakterim var.Tabi erdoğan kalkıp satana kadar mevcutta kalır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

İnsanoğlu  gariptir
    Her lafi kaldirmaz
    İ.ne dersin kizar da
    Mikersin aldirmaz

Gerçekten oturmuş tebrik ediyorum..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    allah allah bizi siksin bırakın rahatmı yazmışız şurda rekor yorumlar geliyor. fikirlerimi bilen biliyor. kasmaya gerek yok.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek
    tamam a.q. bir satılmadık akarsular kaldı ya . İyice bozuldu devlet

ferman sende dert çekmek bizde senden ayığız bu sarhoş halimizle sen insan kanı içersin biz üzüm kanı söyle, kötülük bunun neresinde?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    bende %51 hissemi elden Bush'a satıcam amk...

.
Toplam Hit: 9310 Toplam Mesaj: 78