folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Devlet Babamdan Yaptırdığı Diş İçin Para İstiyor

Devlet Babamdan Yaptırdığı Diş İçin Para İstiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hocalar tam olarka nedir anlamadım adam yaşlı ben okula geldim okuduğum şehire o da gitmeye devam ediyordu imza attırmışlar parayı vereceğine dair. devlet hastahanesi babamın dişini tahma ve porselen yapacaklardı şimdi nedir bu ne parası babam bağkurluydu neyin parasını ödiycek ? bilgisi olan var mı?

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bazi durumlarda 1. kalitemi 2. kalitemi istersin gibi soruolar. 1. kalite dersen ustune para isterler ama bastan soylemislerdir.

Seninki bisey deil babam kalp kirzi gecirirken goturduk 300 tllik standmi takalim yoksa 8000 tllikmi takalim dediler. 8000 takin dedim bos kagida imza attirdilar. Gtun yiyosa atma yani. Tam bi rezillik bos kaida imza nedir lan

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Bazi durumlarda 1. kalitemi 2. kalitemi istersin gibi soruolar. 1. kalite dersen ustune para isterler ama bastan soylemislerdir.

Seninki bisey deil babam kalp kirzi gecirirken goturduk 300 tllik standmi takalim yoksa 8000 tllikmi takalim dediler. 8000 takin dedim bos kagida imza attirdilar. Gtun yiyosa atma yani. Tam bi rezillik bos kaida imza nedir lan

bunu devlet hastanesinde mi yaptılar?

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Senin babanın özel sağlık sigortası var devlet hastanesinde ne işi var aga?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

niye 8000TL lik senet değilde boş senet diye sormadın mı hocam? Mâliyet belli değil mi arkadaş :S

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnKramer
    JohnKramer's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı

Hocalar tam olarka nedir anlamadım adam yaşlı ben okula geldim okuduğum şehire o da gitmeye devam ediyordu imza attırmışlar parayı vereceğine dair. devlet hastahanesi babamın dişini tahma  ve porselen yapacaklardı şimdi nedir bu ne parası babam bağkurluydu neyin parasını ödiycek ? bilgisi olan var mı?

Tahma değildir , Takmadır. Tahma olsa duramazdın...

JohnKramer tarafından 19/Kas/15 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

Başkalarının acılarını önemsemeyen insanlardan rahatsızım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

katkı payıdır o 

http://www.sgk.gov.tr/wps/portal/tr/genel_saglik_sigortasi/tibbi_malzeme/malzeme_katilim_payi/!ut/p/b1/hZLJkqJQEEW_xQ-weMADHsuHzAjKPGwIBERABkVF-fq2O3rRVRXdnZuMjDy5uPcmkRARkfTZo66yWz302fnnnLCpQioKL5AY7BhWABppQgh0DJAF30D8J4BcAN4ABQPg2qQGwef7z2vIQCIkom38eoqTVslSkD7j0MEbirxKbJdHzkVOdSNKhcS2jLVzSMvntSla5rmQmdv52-ZlQ3JDs2sakDi-QW0qTHfzKpEtseR6TJtMUWO367ryFRaaiuaBV1MoJ5WbBOnp6DeXnQHtPFearYiMm9E41kCOplLpj7A73wLKNiWzXwAngmqXkYNqcH3P4Ity3EbS6rd28JfC4H_e6URSH7qPOe8-wAciOYQA4BHPQJ6HiAjEvH2KA65ESXSmpZqzseXrwyUe6pNl6xdKGNADgLQ8zVGYmNmCEEuTdWwk3njJj_C6DtQ-LK-JNy-G4V8n3_RnnoMngKQhFGzKaadmH5Syk_d1fxY1H_evvT2nKrg7i71avbNJvsRn2eJbAq1otC_RikF9A77H_wv4h0fxG-D-7hJDeEQEYOo2r1Fb2sVpFvtpNhpwW0ABCQBr8ULLk55ekbzbAEgvXEzpZJo-b1qeS7mWty8CxxcwrkmPv39xnUeIByxNUSzP0ggSwfsbuc1kziIW0tHpwHO8cpiVAafrlBlpdSQoaY2D3frhk2MxFapSdIh-Xc_1VMXK7SYLR1X3j1iDiY_zexmgTXDe25O4bdpRX_yHyswXvRVUfs_n9zulkwleYCdeS1c8bDNj4W6u7OOAQY6yOa13x6Ot3hnZaJVq23vgNdupKMO7VBZgRVjq0JXE2PmPLfNwtXW2Psx49QP4gTBO/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

Sharp tarafından 19/Kas/15 13:37 tarihinde düzenlenmiştir

www.yesilgrow.com - Growshop
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam artık işin ehli olmuşlar. İnsanların zaaflarından faydalanıyorlar resmen sizin durumunuzda acil olarak giden biri değil boş imzayı evi üstüne yap deseler yapılır yani o durumda.

Gerçekten hayret ediyorum düştüğümüz bu duruma.

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

katkı payıdır o 

http://www.sgk.gov.tr/wps/portal/tr/genel_saglik_sigortasi/tibbi_malzeme/malzeme_katilim_payi/!ut/p/b1/hZLJkqJQEEW_xQ-weMADHsuHzAjKPGwIBERABkVF-fq2O3rRVRXdnZuMjDy5uPcmkRARkfTZo66yWz302fnnnLCpQioKL5AY7BhWABppQgh0DJAF30D8J4BcAN4ABQPg2qQGwef7z2vIQCIkom38eoqTVslSkD7j0MEbirxKbJdHzkVOdSNKhcS2jLVzSMvntSla5rmQmdv52-ZlQ3JDs2sakDi-QW0qTHfzKpEtseR6TJtMUWO367ryFRaaiuaBV1MoJ5WbBOnp6DeXnQHtPFearYiMm9E41kCOplLpj7A73wLKNiWzXwAngmqXkYNqcH3P4Ity3EbS6rd28JfC4H_e6URSH7qPOe8-wAciOYQA4BHPQJ6HiAjEvH2KA65ESXSmpZqzseXrwyUe6pNl6xdKGNADgLQ8zVGYmNmCEEuTdWwk3njJj_C6DtQ-LK-JNy-G4V8n3_RnnoMngKQhFGzKaadmH5Syk_d1fxY1H_evvT2nKrg7i71avbNJvsRn2eJbAq1otC_RikF9A77H_wv4h0fxG-D-7hJDeEQEYOo2r1Fb2sVpFvtpNhpwW0ABCQBr8ULLk55ekbzbAEgvXEzpZJo-b1qeS7mWty8CxxcwrkmPv39xnUeIByxNUSzP0ggSwfsbuc1kziIW0tHpwHO8cpiVAafrlBlpdSQoaY2D3frhk2MxFapSdIh-Xc_1VMXK7SYLR1X3j1iDiY_zexmgTXDe25O4bdpRX_yHyswXvRVUfs_n9zulkwleYCdeS1c8bDNj4W6u7OOAQY6yOa13x6Ot3hnZaJVq23vgNdupKMO7VBZgRVjq0JXE2PmPLfNwtXW2Psx49QP4gTBO/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

Teşekkürler hocam aynen dediğiniz gibiymiş.

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    JohnKramer bunu yazdı
    ExpirE bunu yazdı

Hocalar tam olarka nedir anlamadım adam yaşlı ben okula geldim okuduğum şehire o da gitmeye devam ediyordu imza attırmışlar parayı vereceğine dair. devlet hastahanesi babamın dişini tahma  ve porselen yapacaklardı şimdi nedir bu ne parası babam bağkurluydu neyin parasını ödiycek ? bilgisi olan var mı?

Hocam size ne yazacağımı bilemedim. Kimsiniz nesiniz kefiliniz kim ona bakıyım derken imzanız gözüme çarptı

İmzası
    Başkalarının acılarını önemsemeyen insanlardan rahatsızım.

"bea"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    JohnKramer bunu yazdı
    ExpirE bunu yazdı

Daha dün muhabbeti geçti bir abimle, katkı payı olabilir demeye geldim ama cevaplanmış. Çıkıp gidecektim konudan şunu görünce tepki vermeden duramadım çok rahatsız oldum...

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
Toplam Hit: 923 Toplam Mesaj: 11
devlet