Devlet Sitesine Reklam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar
    hava durumuna bakmak için devlet meteoroloji müdürlüğü sitesine görünce reklam aldıklarını gördüm :)
    en azından server giderleri karşılanır :)
    http://www.mgm.gov.tr/index.aspx#sfU

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

reklam göremedim hacı. tam olarak neresinde bu sayfanın

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    MMB bunu yazdı

Sağda Var Ben Görüyorum... E Tamamda Ben Bunda Enteresan Bir Şey Algılayamadım... 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    MMB bunu yazdı

Sağda Var Ben Görüyorum... E Tamamda Ben Bunda Enteresan Bir Şey Algılayamadım... 

bide üst tarafta var hocam.ilginç en azından hocam çok sık karşılaşılan bir durum değil.sen daha önce rastladın mı? ben rastlamamıstım görmeyenler için yazdım.

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    MMB bunu yazdı

a

İmza...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    MMB bunu yazdı

bide üst tarafta var hocam.ilginç en azından hocam çok sık karşılaşılan bir durum değil.sen daha önce rastladın mı? ben rastlamamıstım görmeyenler için yazdım.

Kurumdur, Ödenek Az Alıyordur, Reklamdan Server Parasını Karşılamayı Hedefliyor Olabilirler...  Fazla Rastlanır Bir Durum Değil Doğrusun.. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Neden Reklam Alıyoruz?

Kamu ciddiyeti ve saygınlığını göz önünde tutarak ve oluşturulan “Reklam Alım İlkeleri”ne uygun olarak Döner Sermaye mevzuatı çerçevesinde kamu kaynaklarına bir nebze de olsa destek olması açısından gelir getirici bir faaliyet olarak reklam alıyoruz.

http://www.mgm.gov.tr/site/reklam.aspx?r=n    

vay be adamlara demek ki çok az ödenek falan ayırıyorlar elleri kolları bağlı demek ki .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

türkiyenin en çok girilen sitelerinden biri reklam yayınlanmasa yazık olurdu

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek

uzun zamandir aklimda olan bir sey. bence osym de sinav zamanlari reklam almali, en azindan adam gibi bir server kullanirlar her yil gencler ayni rezilligi yasamazlar. hatta sinav parasi almaya bile luzum kalmayabilir. 

Im Boned, All Boned.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    manialith bunu yazdı

uzun zamandir aklimda olan bir sey. bence osym de sinav zamanlari reklam almali, en azindan adam gibi bir server kullanirlar her yil gencler ayni rezilligi yasamazlar. hatta sinav parasi almaya bile luzum kalmayabilir. 

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

şuraya da birileri uyarı çakmış öyle kalmış, kendileri bile unutmuşlardır

http://www.daym.gov.tr/index.php

overbite tarafından 22/Kas/12 23:25 tarihinde düzenlenmiştir

ulan bir susar mısın?
Toplam Hit: 2010 Toplam Mesaj: 11