Devlet Telefonumu Kitledi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KufurBaz
    KufurBaz's avatar
    Erkek
    :D

pardon

fazla 0 kaçmış :)

http://mobile.itek.cz/k_146-Mobilni-telefony-Motorola/img-shop/full/670506.jpg

motorola v.180

http://images.google.com.tr/images?svnum=10&hl=tr&lr=&q=motorola+v.180

Senin Ben A.....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    arkadaşlar bunda 2-3-4 sene önce ben 3310 u 3410 yapıyordum ufak programlar avrdı nette bulunmuoyor yada zor buunuyor hatta telefonlara menü bile ekliyordum bide bazı telefonlarn imei numaralarını bie degiştiriyordum istedigimi yazabliyordum yani arayın mutlaka bulursunuz genelde aksarayda bulursunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KufurBaz
    KufurBaz's avatar
    Erkek
    Sağol mc yargic sabah gidicem bakalım bulabilcemmi bulduğumgibi haberdar ederim

Senin Ben A.....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roque
    Roque's avatar
    Erkek
    Ya Dostum "Motorola V1800" Böle Bi Modele Rastlayamadım Merak Ettim Aradım Taradım Yoq Amk. Yanlışmıyım :)) Dostlar ... Rastlayan Varsa Göndersin Şu "Motorola V1800`ü" :))

Tutamayacağım SÖZLER Vermem, ADIMLARIMDA Kim Ne Der DİYE Düşünmem, BASİT Kişilerle POLEMİĞE Girmem, CESARETSİZLİĞİ Gururla ÖRTMEM, YALAN ve TAKTİKLERLE Uğraşmayın YEMEM, Güvenmedikçe SEVMEM ve SEVEMEM, Ağır GELİYORSA Bunlar FİRAR Serbesttir ÜSTELEMEM!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KufurBaz
    KufurBaz's avatar
    Erkek
    valla haklısın kardeş bunu motorolanın kendi sitesinde bile bulamadım yabancı üretim afganistan,italya,fas , çinmiş galiba bulunduğu yerler

bide bunu flash belleği varmış o numarayı yanlış hatayla değiştiirsek yazılımsal çökme olurmuş :S bizim pc mühendisi akraba gelicek 3 gün sonra onada göstercem o becerirse videolu anlatımyaparın size :D :p

Senin Ben A.....
Toplam Hit: 2689 Toplam Mesaj: 16