folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Devrim Niteliginde İss Netspeed

Devrim Niteliginde İss Netspeed

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar bu kota muhabbeti herkesi oldugu kadar beni de bi hayli gerdi.Üstüne bir de 24 Haziran da superonline ile olan eski taahhütumun bitiyor olmasi yeni tarifelerinde 80-90 tl gibi rakamlarda dolasmasi tuz biber oldu.

O sayfa senin bu sayfa benim uygun tarifeli iss ararken Netspeed diye bir servis saglayici buldum 

Tarifeleri super uygun isin en önemli tarafi da taahhüt yok telefon yok tum tarifelerde yalin internet gibi 

Saat 16 sularinda internet sayfasina gsm biraktim aksam 20.00 gibi arandim onumuzdeki birkac haftaya aydında hizmete basliyacaklarini beni not alip tekrar arayacaklarini söyledi 

Su an benim bildiğim kadariyla Denizli Aydin ve GaziAntep te hizmet verecekmis diye biliyorum.

Servis agini ve hizmeti yayginlasirsa tum turkiyede superonline ve kablonete iyi bir rakip olur dusuncesindeyim.

Firma Denizli merkezli oldugu icin Aramizda denizliden olan muridlerin konuyla alakali bilgi ve yorumlarini merak ediyorum

NetSpeed tarifeler

Eko paket  16 Mbps 50 Gb Akn 34 tl

Standart paket 32 Mbps 100 Gb Akn 46 tl

Pro paket 100 Mbps 200 Gb Akn 58 tl

https://www.netspeed.com.tr

https://www.facebook.com/netspeedtr/

kabadayi09 tarafından 04/May/17 01:21 tarihinde düzenlenmiştir

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Doğru anladıysam Türknet gibi Türk Telekom'dan toptan hat kiralayıp satıyor.  Türknet bile bir sorun olunca biz karışmayız elektrikçi çağır baktır diyorsa uzak durmak gerek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Doğru anladıysam Türknet gibi Türk Telekom'dan toptan hat kiralayıp satıyor.  Türknet bile bir sorun olunca biz karışmayız elektrikçi çağır baktır diyorsa uzak durmak gerek.

Elektrikçi cagir baktir diyen bi turknet olsa yine iyi hocam isslerin genelinde olabiliyor bu 

Benim merak ettigim asil 

Hiz olayi nasil ayrica yarin birgun problem yasadigimizda arizaya telekom el atar mi ve turknetteki gibi karsimizda muhatap bulamama sorununu yasarmiyiz ?  

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çünkü bina içi sorunları halletmesi çok zor. Bazen 15dklık, bazen duvarları kırıp dökmeye varan işler olabiliyor. Hangi telekom firması duvar kırıp dökme işlemini yapar. Üstelik ücretsiz?

Sadece bi imza..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Çünkü bina içi sorunları halletmesi çok zor. Bazen 15dklık, bazen duvarları kırıp dökmeye varan işler olabiliyor. Hangi telekom firması duvar kırıp dökme işlemini yapar. Üstelik ücretsiz?

Aynen oyle hocam adam kapiya kadar getirip birakip gidiyor Ankastreye baktir hat kopuk deyip geciyor

Meslek icabı simdiye dek gitmediğimiz iss arizasi kalmadi vodafone dan ttnete hepsi ayni allahtan fiber cikti da simdi biraz daha azaldi eskiye gore modeme kadar cekiyorlar fiberi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

pro paket olanı tt de 100 liradan fazla. tt bu şirketlere toptan satarken kaç tl den satıyor merak ettim. nasıl oluyor da nerdeyse yarı fiyatına satabiliyor ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Türkiye sınırları içerisinde sıkıntı yaşamadan internetnet kullanacak kişi varmıdır ? Telekom özellikle yapıyor bu ş*refsizliği ...

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Kullanan, ayrilan oldu mu netspeed den? Deneyimlerinizi paylasir misiniz?

Toplam Hit: 1718 Toplam Mesaj: 8
netspeed