folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder DGS'de Kaç Net Yapmam Gerekiyor?

DGS'de Kaç Net Yapmam Gerekiyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek

değerli mürit ve mürideler size bi sorum olacak.

hayırlısıyla şubat ayında uzatmalı olarakda olsa Harita Kadastro Mezunu olacağım. 4 yıllığa tamamlamayı düşünüyorum. çok az üniversitede var malesef. ve bu yıl minimum(İÖ) 290.41160 puanla kapatmış malesef.. okul diplomam 2.05 falan olacak siz 2.00 diyin şuna :) velhasil û kelam benim bu sınavda Sayısalcı olarak gireceğim ve Toplamda Sayısaldan kaç sözelden kaç soru çözmem lazım ki 290 puan alayım? yorumlarını ve yardımlarınızı bekliyorum :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

76 net mattan 70 nette türkçeden yaparsan yakalarsın =))

bitişim benim 2.33 gelen obp 44.6 ama sana obp destekli gelirse bilemicem yani senin herşeyin şu obp denen zıkkım olcak =)

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek
    Muritcan bunu yazdı

değerli mürit ve mürideler size bi sorum olacak.

hayırlısıyla şubat ayında uzatmalı olarakda olsa Harita Kadastro Mezunu olacağım. 4 yıllığa tamamlamayı düşünüyorum. çok az üniversitede var malesef. ve bu yıl minimum(İÖ) 290.41160 puanla kapatmış malesef.. okul diplomam 2.05 falan olacak siz 2.00 diyin şuna :) velhasil û kelam benim bu sınavda Sayısalcı olarak gireceğim ve Toplamda Sayısaldan kaç sözelden kaç soru çözmem lazım ki 290 puan alayım? yorumlarını ve yardımlarınızı bekliyorum :|

Bende Harita Kadastro Mezunuyum, DGS yi unut bence türkiye genelinde toplam 60-70 kontejan açılıyor ve sınava giren tekniker sayısı 5.000 i geçgin olduğu için 5000 de 60 kişi yerleşiyor. Ben dgs ile giremedim tekrar össye girdim bbu sene Çanakkale ünv. Geomatik(harita) Müh. kazandım ders muaffiyetim var . tekrar öss ye hazırlan kontejan dgsye göre daha çok ama öss dede iyi yapman gerek ikisinede çalış bence her yönden dene şansını. Meslek hakkında sormak istediğin bişiler olursa ulaşırsın özel mesaj yolu ile.

Senin Yadınla Ya Rabbim!
Toplam Hit: 3080 Toplam Mesaj: 3