Diger Mail

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hoca verecem de bana artistlik yaptı ben iş başvurusu yaptım bu pezevenge sonra anladım beni otelin inşaatında çalıştıracakmış,şimdi de elinde benim cv olunca a mööö kafalı evladım senin hakkında turizm müdürlüklerine öyle yazılar yazıveiririm görürsün nerde çalışacağını şaşırır kalırsın falan demiş kiminle yazıştığına dikkat et demiş,sanki ben onun o benim yüzümü gördü ne diye yazı yazacaksa turizm sitelerine.Biraz zaman geçsin anlasın ne yaptığını kime bulaştığını geri verecem.zaten üzüldüm de yaptığıma ama aklı başına gelsin biraz diye bekliyorum.daha bu 2.gün,ama geri verecem.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Fikrimi değiştirdim hiç verme a.q. çocuğuna sallaa şerefsizi

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    :))) nasıl bi adammış dimi? gerçekten de şerefsizmiş. Benim ekmeğimle oynayacak.Kafası dank etsin de bakalım geri veririm herhalde.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 4360 Toplam Mesaj: 14