Digiturk Kayıt Özelliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Digitürk Receiverlara taktığımız usb bellekler ile yayınları kaydedip tekrar receiver üzerinden izleyebiliyoruz.  Bunu pcde izlemenin ve internette paylaşmanın bir yolu var mıdır ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Digitürk Receiverlara taktığımız usb bellekler ile yayınları kaydedip tekrar receiver üzerinden izleyebiliyoruz.  Bunu pcde izlemenin ve internette paylaşmanın bir yolu var mıdır ? 

kayıtformatı nedir  hocam ona göre bakılabilir ama  kayıt ederken  ekranda gözüken  sistem numasınıda paylaşırsan davalık olursun.

KaptaN tarafından 25/Mar/16 01:05 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

kayt formaı nedri  hocam ona göre bakılabilir ama  kayıt ederken  ekrnda gözüken  sistem numasınıda paylaşırsan davalık olursun

flash belleği alıcıya takınca pvr kayıt için biçimlendirilsin mi tarzı bir uyarı veriyor ve evet dersen biçimlendiriyor. kayıttan sonra pc ye takınca açamıyorsun ama. dolayısıyla formatının ne olduğunu bilmiyorum. paylaşmak pek önemli değil kendi arşivim için istiyorum.

şurada da aynı konu var ve sanırım cevabı yok veya ben anlamadım:  http://forum.donanimhaber.com/m_58907941/tm.htm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

http://whatis.techtarget.com/definition/personal-video-recorder-PVR

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Smart cardı çıkar bakayım o kutu o şekilde usbdekini oynatıyormu önce onu dene =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 812 Toplam Mesaj: 5
digiturk