folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Digiturk U İki Televizyona Nasil Paylastirabilirim ?

Digiturk U İki Televizyona Nasil Paylastirabilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturne
    nocturne's avatar
    Erkek
    arkadaslar simdi ben evin salonundaki digiturk kutusundan kendi odama hat cekmek istiyorum
    yani salonda izlenilenleri odamda izlemek istiyorum
    bunu nasil en kolay bicimde yaparim ?
    yardim ederseniz cok sevinirim
    simdiden cok saolun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnzoFerrari
    EnzoFerrari's avatar
    Erkek
    TV tamircilerinden bitane RF kablo alacaksın (RF dersen anlamazsa. digiturk ile TV arasına alacam de)

sonra onu yarıbelinden kes. birasda anten kablosu al odan salona nekadar uzaksa okadar al.. sonra güzelce o kabloyu ilk aldığın ara kabloya ekle. güzelce bantla. Digiturk reciverinin arkasında RF çıkışı olacak oraya tak. diğer ucunuda senin TV ye tak sonra senin TV"den Kanal aramaya bas. kanalı bulunca hafıza ya al bukadar.

eğer salondaki TV de Reciver in RF çıkışını kullanıyorsa. birtane "T" ek alacaksın onu reciverin arkaasına takacaksın bir ucu senin TV için diğer ucu salondaki TV için.

-MENDOCINO-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturne
    nocturne's avatar
    Erkek
    cok saol ben bunu yapmayi dusundum ama 35 metre uzunlugundaki kabloda sinyaller azaldigi icin kotu gosterebilir diye dusundum

ama denemekten baska care yok sanirim

al sana bi dumur elektrikcide sana fiber optik kablo getirtiym ben istanbuldan dedi metresi 6 milyonmus

yardim icin cok saol
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OwerDosE
    OwerDosE's avatar
    Erkek
    benim akrabalarım kullanıyordu. Digiturk receiverın arkasına böle bi verici takıyordu. Diğer televizyonların arkalarınada vericinin aynısından ve uzaktan kumanda algılayıcısı.. evde 4 tv var. her tvde digiturk var ve 4 ayrı kumandası var her tv için. Zengin adam kalkıp dier kumadaları kullanmıyordu:) eğer haledemessen onnara gittiğimde markalarını falan alırım..

-Senin baban nerde? Yoksa sen piç misin? -Nıhayır! Nıhayır! Babam var benim!! -Hani nerde o zaman? Piçsin işte! PİİÇ PİİÇ!!!
Toplam Hit: 2091 Toplam Mesaj: 4