folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Dijital Yardım Platformu 'Bir Silgi Bir Kalem' Bağışlarımızı Bekliyor

Dijital Yardım Platformu 'Bir Silgi Bir Kalem' Bağışlarımızı Bekliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dijital platformda yürütülen ve ülkemizdeki tüm okullar ile bağışta bulunmak isteyenler arasında doğrudan dijital bir köprü kuran bir bağış kampanyası başladı. Kampanyanın ismi 'Bir Silgi Bir Kalem'.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi protokol imzalayarak desteklediği ve sivil bir kuruluş olan Lider Adaylarını Destekleme Derneği'nin (LADDER) inisiyatifi ile yürütülen projenin amacı Türkiye'deki okulların eğitim standartlarını yükseltmek. Proje aynı zamanda Türkiye'nin ilk 'aracısız' sosyal sorumluluk dijital platformu olma özelliğine sahip.

Proje dahilinde, bağışta bulunmak hayırseverlerin gönderecekleri tüm malzeme ve ürünler, projeye destek olanların da yardımıyla kolay, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde hedef noktaya ulaştırılırken, gönderilen bağışların yerine ulaştığını ve kullanıldığını gösteren fotoğraflar ile öğrenciler tarafından yazılmış teşekkür mektupları da yayınlanarak bağışçılara iyilik yapmanın mutluluğu yaşatılıyor.

Şeffaf süreç yönetimi sayesinde projenin her aşamasını denetlenebileceğinizi ve yardımlarınızın sorunsuz, eksiksiz ve sağlıklı bir şekilde yerine ulaşıp ulaşmadığını görebileceğinizin altını da önemle çizelim.

Aşağıdaki bağlantılardan kampanya kanallarına erişebilirsiniz:

Tahribat Ailesi olarak sizlerden ricam en azından bir resmi siteye girip bakmanız. Gerçekten son derece düzgün ve anlaşılır biçimde düzenlenmiş, hedefi 12'den vuran bir site tasarımı var. Özellikle 'öne çıkan istekler' başlığı önemli.

Gördüğünüz gibi bazı okullarımızın o kadar basit, o kadar ucuz ihtiyaçları var ki…

Bereye ihtiyacı olanlar, futbol topu diyenler ve tabii ki kalem, defter isteyenler…

Elinizden geldiğince yardımcı olun lütfen.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Çok güzel bir proje.Paylaştığın için teşekkürler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konuyu fazla ipleyen olmadı, Yardım bile edemiyorsanız varsa blog siteniz orda paylaşın ve bu projenin daha çok kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kendi blog sitemde ve facebookta sürekli konuyu yaplaşıyorum belki gören birileri yardım edebilir diye. 

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

facebookta paylaştım :) zengin tanıdıklar baksın bi..  yardım edeler mi bilmem ama   ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

SARI bunu yazdı:
    -----------------------------

Konuyu fazla ipleyen olmadı, Yardım bile edemiyorsanız varsa blog siteniz orda paylaşın ve bu projenin daha çok kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kendi blog sitemde ve facebookta sürekli konuyu yaplaşıyorum belki gören birileri yardım edebilir diye. 

yaplaşmak nedir hacı? neden her paylaşmak yazman gerektiğinde yaplaşmak yazıyorsun?

up

ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็

ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Şu 4 4 4 olayından sonra iyice soğudum nedense... bir inceleyelim bakalım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ErotikPanda bunu yazdı:

Çok güzel bir proje.Paylaştığın için teşekkürler

Toplam Hit: 1231 Toplam Mesaj: 7