Dik Duruş Korsesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Selamlar,

Kısa bir süre için dik duruş korsesi kullanıcam.

İşlerin yoğunluğundan yürüyüş, yüzme, koşu gibi aktiviteleri yapamaz oldum. Geçenlerde fark ettim bilgisayar başında hem yamuk hemde eğri oturmaya başlamışım. Rutinim şu şekilde oldu sabah kalkıp arabayla işe git, işte saatlerce yamuk otur, eve arabayla git, eve git otur, yat sonra tekrarla. 

Korsenin kasları tembelleştirdiğine inanlar var lakin kas öyle 2 ayda 2 saat korse kullanmayla tembelleşmez. Yıllarca kullanmak gerek kasların tembelleştirmek için. Kaldı ki kaslar tembelleşse pratikle tekrar düzelebilir. 

Web'de çeşit çeşit ürünler var daha önce aranızda kullanan, ürün tavsiye edek olan var mı? 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

güncel.  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Merak ettiğim; herhangi bir yerde ama özellikle rüzgar almayan,soğuk yerlerin dışında, Dışarıdan bir malzeme almaksızın ,şöyle bir 20 dk'lığına Açma,Germe,gevşeme,soğutma hareketleri serisini yapamıyor musunuz. 

Bel ve  sırt için konuşuyorum. İleri geri esneme, sağa aşağıya - sola aşağıya esneme.  kolları açıp 8 gibi belden Sırttan omuzdan kıvırma hareketi, gibi gibi. 

bunların faydası olmaz mı?

RitmFarbRacourci tarafından 13/Nis/19 01:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Merak ettiğim; herhangi bir yerde ama özellikle rüzgar almayan,soğuk yerlerin dışında, Dışarıdan bir malzeme almaksızın ,şöyle bir 20 dk'lığına Açma,Germe,gevşeme,soğutma hareketleri serisini yapamıyor musunuz. 

Bel ve  sırt için konuşuyorum. İleri geri esneme, sağa aşağıya - sola aşağıya esneme.  kolları açıp 8 gibi belden Sırttan omuzdan kıvırma hareketi, gibi gibi. 

Hocam Selamlar,

Yapabiliyoruz, faydasıda olur ama konuyla hiç alakası yok : ) 

Ben saatlerce oturduğum bir saat aralığında kullanmak istediğim bir ürünün peşindeyim.

Bu saatler harici bahsettiğiniz hareketler yapılabilir.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Nautilus bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Hocam Selamlar,

Yapabiliyoruz, faydasıda olur ama konuyla hiç alakası yok : ) 

Ben saatlerce oturduğum bir saat aralığında kullanmak istediğim bir ürünün peşindeyim.

Bu saatler harici bahsettiğiniz hareketler yapılabilir.

selamlar hocam

buldun mu buna bir çözüm ben de korse bakınıyorum  konunu buldum

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 906 Toplam Mesaj: 5
korse