folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dilenciliğin Yeni Modası

Dilenciliğin Yeni Modası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeonX
    LeonX's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Bu seyyar satıcılardan bi kere bişey alma gafletine düştüm ki o zamanlar 7 yada 8. sınıftayım.

Ablama kolye alacam,kolye 3 lira gibi birşeydi.

Arkasınada isim yazdıracaktım onada 3 lira dedi. Yazdıktan sonra harf başı 3 dedi orospu çocuğuna 20 lira vermek zorunda kaldım..

Birde eminönünde galata köprüsünün altında bi adam gelip elimdeki son kutu bu parfümü sana hediye edeyim bedava gibisinden konuşmaya başladı. Yarım saat gitmedi bu nasıl bi yapışkanlıktır.

Birde kızılayda 2 tane apaçi tipli yavşak sigara istedi. Elimdede marlborro var. Yok deyip bi ibnenin yüzüne üfledim gittiler :D

Birde konyada alaaddin tepesinde pamuk şeker satanlar vardır ki bunlar tüm şehirlerdekinden beterdir galiba..(Yenimahalle baskınındaki tiplerin çocuklarıdır) 

Yarım saat yapışırlar salak salak konuşurlar. Polise söylersin biz napalım alıyoruz ertesi gün salıyoruz diyolar.

Hergün alın o zaman bizene amk çekmek zorundamıyız? Sokakta millete artislik yaparlar,böyle tiplerede bi bok yapmazlar polisten soğuma nedenim bu resmen.

Bu oç'lara topluca bi çözüm bulmak lazım,polisin birşey yapacağı yok böyle giderse.

o gördüğüm senmiyidn yoksa :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

Dinimiz bir, aynı Peygamberin ümmeti değilmiyiz, selam veriyorum kimse selamımı almıyor Allah razı olsun kardeş selamımı aldın

bu cümlenin aynısını Manisa da çıktı adam karşıma konuştu bende iyi niyetle senin gibi dinledim. ilerdeki arkadaşını gösterip buraya çalışmaya geldik açız biraz para veirrmisin dedi. bende açsanız gelin lokantaya götüreyim sizi dedim. adam işi paraya çevirince arkamı döndüm yoluma devam ettim tek kelime cevap vermedim oracıkta sap gibi kaldı

Ülke geneli yeni bir yapılanma olmasın ;)

Twitter: @CanKirca
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Ben günde ne az 2 tane "abi buraya yeni gelmişem, iş arıyom/ameliyat olacam eallah rızası için bir eppek parası verirmin/bir eppek alıp verirmin şu bakkaldan." diyen adamla karşılaşıyorum. Ve koskoca, kalabalık yolda hep beni durduruyorlar.

Hocam sen Ispartalımın ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Bu seyyar satıcılardan bi kere bişey alma gafletine düştüm ki o zamanlar 7 yada 8. sınıftayım.

Arkasınada isim yazdıracaktım onada 3 lira dedi. Yazdıktan sonra harf başı 3 dedi orospu çocuğuna 20 lira vermek zorunda kaldım..

Birde eminönünde galata köprüsünün altında bi adam gelip elimdeki son kutu bu parfümü sana hediye edeyim bedava gibisinden konuşmaya başladı. Yarım saat gitmedi bu nasıl bi yapışkanlıktır.

Birde kızılayda 2 tane apaçi tipli yavşak sigara istedi. Elimdede marlborro var. Yok deyip bi ibnenin yüzüne üfledim gittiler :D

Birde konyada alaaddin tepesinde pamuk şeker satanlar vardır ki bunlar tüm şehirlerdekinden beterdir galiba..(Yenimahalle baskınındaki tiplerin çocuklarıdır) 

Yarım saat yapışırlar salak salak konuşurlar. Polise söylersin biz napalım alıyoruz ertesi gün salıyoruz diyolar.

Hergün alın o zaman bizene amk çekmek zorundamıyız? Sokakta millete artislik yaparlar,böyle tiplerede bi bok yapmazlar polisten soğuma nedenim bu resmen.

Bu oç'lara topluca bi çözüm bulmak lazım,polisin birşey yapacağı yok böyle giderse.

hacı parayı sokakdan mı buluyorsun yahu 20 tl verilir mi sadece onu yazdırmak için.Siktir git almıyorum deseydin.

Koskoca formanın arkasına yazı yazdırmak bile hard başı 2 tl iken lavuk kolyeye harf başı 3 tl diyor :D

Bu arada askerlik künyesi almıştım özel yazdırmıstım künyeyi 5 tl tutmustu toplam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

hacı parayı sokakdan mı buluyorsun yahu 20 tl verilir mi sadece onu yazdırmak için.Siktir git almıyorum deseydin.

Koskoca formanın arkasına yazı yazdırmak bile hard başı 2 tl iken lavuk kolyeye harf başı 3 tl diyor :D

Bu arada askerlik künyesi almıştım özel yazdırmıstım künyeyi 5 tl tutmustu toplam.

7. sınıftaydım diyorum :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

Bende sanayide eniştemin yanında çalışırken bi adam geldi kucağında çocuk yarı baygın...Vay efendim çocuğu ölecekmiş elinde bir takım belgeler testler..İğne vurulması lazımmış iğneler dolar üzerinden satılıyormuş vs. bunlar için dileniyorum allah rızası için bana yardım edermisiniz diyodu...Eniştem hadi kalk gidelim neyse masrafın ben karşılıcam dedi adam yok abicim sen parayı ver bu iğneler yurt dışında olunuyo demezmi :D enişte ona da tamam dedi pasaport vs. var çünki eniştede...Ondan sonra yine caydı işte çocuğumun pasaportu yok vs. sen parayı ver ben yaptırcam diye devam ediyo paso..Sonra enişte onuda hallederiz dedi baktım adam yok abi kalsın dedi çekti gitti :D 

yani sağlam taşa çarptılar..Baktı para kopartamıyo bastı gitti adam..

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

Para istiyorlar açız diyorlar ama gel yemek yedireyim diyince toz oluyorlar. Peki hiç kimseye demedimi birisi hadi yiyelim be kardeş?

Cagito ergo sum.
Toplam Hit: 5264 Toplam Mesaj: 58