folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Dinleniyor Muyum? Paranoyaklığı

Dinleniyor Muyum? Paranoyaklığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

shockman bunu yazdı:
    -----------------------------
    Dinliyorlar Kardeş Dinliyorlar, Sen Güvenmemeye devam et, Önemli Görüşmelerini Çok Sağlam Kriptolu İletişim Sistemlerini Kullanarak gerçekleştir, Ick Yada Mirc Chat sistemleride bir yere kadar Güvenlidir.

bi bildiğin mi var hoca?  ne ayaksın?

yoksa sendemi onlardansın=

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

naRkotik polisleri mesala alemden aleme gezen insanlardır

aynı şekilde bilişim polisleride böyle siteden siteye geziyo olabilir dikkatli olmak lazım

kimseye güvenmemek lazım hatta bana bile güvenmeyin bende kimseye güvenemiyorum zaten :S

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:

shockman bunu yazdı:
    Dinliyorlar Kardeş Dinliyorlar, Sen Güvenmemeye devam et, Önemli Görüşmelerini Çok Sağlam Kriptolu İletişim Sistemlerini Kullanarak gerçekleştir, Ick Yada Mirc Chat sistemleride bir yere kadar Güvenlidir.

bi bildiğin mi var hoca? ne ayaksın?

yoksa sendemi onlardansın=

Onlardan değilim Sizlerdenim Canım... :) Yaşanmış Yakın arkadaşlardan Bilirim, Dinleme kesin surette Akıl Almaz Boyutlarda var hemide. Hatta Uydudan Yakın Takip, Göz Bebeklerinin Net Görüldüğü kadr Net derecede varmış Diyen başka Paronayaklarda var bilirim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:
    sizce hotmail dayıya .googlemail amcaya yada linuxmail yengeye ne kadar güvenmeliyim..y

yada sizin %100 güveniyorum dediğiniz bir mail dağıtıcısı var mı?

YOK :|

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hoca sen tez zamanda bi psikoloğa gözük bikaç ilaç yazsın sana. iyi görmüyo sonunu.

önce uykusuzluk denemesi sonra dinleniyormuyum acaba sonra nolcak tahminen takip ediliyorum nereye gitsem peşimdeler filan aman hoca sen git git bi doktora.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı:

hoca sen tez zamanda bi psikoloğa gözük bikaç ilaç yazsın sana. iyi görmüyo sonunu.

önce uykusuzluk denemesi sonra dinleniyormuyum acaba sonra nolcak tahminen takip ediliyorum nereye gitsem peşimdeler filan aman hoca sen git git bi doktora.

Birde Benimde Takip edenlerden Olabileceğimi düşündü, Hakikatende Tavsiye yerinde olmuş Sen Git Bi Görün Bence. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3779 Toplam Mesaj: 17