folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Dinleyen Dinleyene. ( Almanya - Türkiye )

Dinleyen Dinleyene. ( Almanya - Türkiye )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    128Kbps bunu yazdı

[IMG]http://i58.tinypic.com/2yl3fya.png[/IMG]

hızlıresim kullan

samaccc tarafından 19/Ağu/14 11:54 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    128Kbps bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

ben fotoya basılı tutup tbt sekmesine sürüklüyorum sonra yazacağım yere bırakıyorum :)

bu kadar.. link falan da kullanmıyorum

bende mesaj yaz alanına sürüklediğimde, bu sayfa gidiyor sadece resmin gözüktüğü bi sayfa açılıyor. adres çubuğunda ki linkde resimin bulunduğu path yazıyor \\:desktop\ vs vs vs gibii 

sekmeye bırakmayacaksın.. şuan ben bu mesajı yazarkenki kutu var ya... buraya sürüklücen..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

eyy almanyaaaa diye baslar bizim tiyatrocu

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Kınarız olur biter, uzatmaya gerek yok,

Aynen. Sonrasında belki bizim padişah gaza gelir 1-2 yerde ey merkel diye atıp tutar sonra tekrar çekilir kenara.

Ama yok bizim milletimiz Bakara suresi ile dalga geçeni bile bağrına bastı bi dinlemeye mi galeyana gelicek.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

ne güzel işte götümüzü kollayan türkiyeyi düşünen kaale alan bir almanya varmış dinliyor buda bir gelişme

oysa biz türkiyenin yalnızlaştırıldığını düşünüyorduk

yalnız değilmişiz

teşekkürler almanya

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

La bu   almanya ABD  bizi dinliyo die ortaligi karistirmamismiydi :) 

Ki zaten dinlenme olayina cok sasirmiyorum sonucta istihbaratin temelinde  birilerini dinleme casusluk vs. yatiyor .

Bizimde baska ulkeleri dinledigimiz asikar bi kisir dongu var yani sen onlar onlar seni dinlerler .

Birilerini dinlemrk cok zor degil  ki onemli olan o dinlemelerle kendine bir guc yaratmak  o kayitlari kullanabilmek .

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 2580 Toplam Mesaj: 27