folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Direksyon Hidroligi?

Direksyon Hidroligi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Konuyu acacak yer bulamadim, o yuzden buraya yaziyorum.

2008 model skoda fabia aracim var. Son 1-2 gundur direksyonda bir sertlesme soz konusu. Fakat tamamen sert degil belli bir bolgede zorlaniyor sonrasinda tekrar yumusuyor. Internetten biraz arastirdim, aci sensoru, direksiyon pompasi diyenler var. Hidrolik azalmis olabilir diyenler de mevcut.

1-2 gun icinde sanayiye gidecegim ama pratik bir cozumu varsa ugrasmayayim diyorum. Anlayan birileri var midir forumda?

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Kaputunu aç,hidroliği göreceksin kola kutusu kadar bir plastik kap üzerinde göstergeler var max-min diye,ne durumda onu söyle hoca.

The Beginning and The End.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

Kaputunu aç,hidroliği göreceksin kola kutusu kadar bir plastik kap üzerinde göstergeler var max-min diye,ne durumda onu söyle hoca.

Hocam benimki akünün altında kalıyor sanırım. Aküyü sökmek de istemiyorum, herşey sıfırlanıyor diyolar.

Bugün kullanırken biraz daha kurcaladım. Böyle hızlı çevirmeye çalışınca zorlanıyor, içi yarım su dolu bidonu savurmaya çalışmak gibi, yarın gidicez sanayiye anlaşılan o :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

direksiyon kutusu arıza belirtisi

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bizim eski Berlingoda aynı sorun olmuştu.. Bir gün kullanıyorken birden bildiğin kara direksiyon oldu.. Hidrolikte azalma da yoktu.. Sonra düzeldi kendi kendine.. Sonra ne yaptınız dersen sattık ne oldu bilmiyoruz :)

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

direksiyon kutusu arıza belirtisi

Arıza ışığı yanmıyor işin garip tarafı o. En ufak arızada ötüyor meret normalde :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Fabia'yı hiç bilmem ama kayış sesi geliyor mu? Park halindeyken direskyonu tam çevir, titreme oluyor mu?

arbeit macht frei
Toplam Hit: 1486 Toplam Mesaj: 7
direksiyon hidrolik