folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dış Kapı Kırıldı Depositeden Düşer Mi?

Dış Kapı Kırıldı Depositeden Düşer Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

Merhaba müridler.

Dış kapıyı kilitleyip çıktık, geldiğimizde anahtarı soktugumda giriyordu ancak dönmüyordu. Bu yüzden giremedik içeriye ve ev sahibini aradım. Gönderdiği kişide açamayınca kapıyı zorlarken duvara tutturulan kasadan kilidin girdiği yeri kopardı ki kapı kendini salsın, (kapı tahta amerikan kapısı) sonra bir iki usta yönemiyle kopan parçayı yerine taktık ustayla, tutkal boya derken sağlamlaştı.

Şimdi böyle bir durumda vermiş olduğum depositeden düşme olur mu? yoksa bu durumu ev sahibinin gönderdiği kişi yaptığı için başka türlüde halledilebilir mi? 

Cagito ergo sum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

sonuçta sen kırmamışsın ev sahibinin göndermiş olduğu usta kırmış ev olaydan ev sahibin haberdar depozitodan düşme olmaz bu durumda bence

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

Bende öyle düşünüyorum ama bu olay bi 5-6 ay önce olmuştu, kırıldıktan sonra bir iki işlemle şu an ki haline getirdik. Resimdeki gibi. Evden 1 ay içinde çıkacağımız için kapı durumunu hatırlattı ve düşerim dedi.

Cagito ergo sum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

kapıyı ben kırmadım sonuçta senin göndermiş olduğun usta kırdı benim ne suçum var de,

daha da olmadı tehdit et aq tüketici hakları hakem heyetine seni şikayet ederim filan de,

sen o kapının parasını benden kesersen bir akşam bende senin soluğunu keserim filan de korkut aq evladını ... :D 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    kabadayi09 bunu yazdı

kapıyı ben kırmadım sonuçta senin göndermiş olduğun usta kırdı benim ne suçum var de,

daha da olmadı tehdit et aq tüketici hakları hakem heyetine seni şikayet ederim filan de,

sen o kapının parasını benden kesersen bir akşam bende senin soluğunu keserim filan de korkut aq evladını ... :D 

hey allahım :d

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

hocam düşer düşmesinede önce gidip bi yaptırmak istediğinde ne kdr a maal olur onu öğren, sonra fazla fiyat çıkarmasın sonuçta o evde siz oturduğunuz sürece kendi kendine olmayan tüm durumlardan siz sorumlusunuz..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    kabadayi09 bunu yazdı

hey allahım :d

ne var la yalan mı iki korkutsun bak keserim meserim diye bişey diyor mu bir daha dötoş :D 

EdepsizPenguen bunu yazdı

hocam düşer düşmesinede önce gidip bi yaptırmak istediğinde ne kdr a maal olur onu öğren, sonra fazla fiyat çıkarmasın sonuçta o evde siz oturduğunuz sürece kendi kendine olmayan tüm durumlardan siz sorumlusunuz..

hacı öyle de sonuçta kapıyı bizim eleman kırmamış ki bu yönden bakınca bu adamın ne kabahati var aq gelen adamın beceriksizliği...

Toplam Hit: 1083 Toplam Mesaj: 7