Discovery De Ekranda Beyaz Lekeler Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlk zamanlar bende destekledim fakat Discovery serisi gercekten çöp cihazlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Aynı problem benim teldede mevcut.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

aynı problem bendede mevcuttu. ciddiye alıp sallamadım. sonunda ekran komple çöp oldu. dokunmatik filan zamanla ölüyor. yaptırmanı tavsiye ederim.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

aynı problem bendede mevcuttu. ciddiye alıp sallamadım. sonunda ekran komple çöp oldu. dokunmatik filan zamanla ölüyor. yaptırmanı tavsiye ederim.

Korkuttun mürid beni bak şimdi :) kullanacak başka tel yok inşallah en kısa zamanda gönderirim senin ki gibi olmadan :)

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

telefonu götürdüm yeni ekran taktılar. ama taktıkları ekranın dokunmatiğinde bazen takılmalar, işlevsizlik vs oluyor. ayrıca ekrana dikkatli bakınca çizgi çizgi ekran. bunun için tekrar değişim talep etsem yenilerler mi ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

discovery 1 cihazı 2 yıla yakın kullandım tık demedi. sattığım kişi hala kullanıyor. cihaz sanırım 3 yaşını dolduracak hala sorun yok.

şarj soketi problemi olmasın diye nasıl şarj edeceğini önerip orjinal şarj cihazı yerine ince yumuşak kablolu samsung şarj cihazını önerdim .

gel zaman git zaman derken birkaç cihaz alıp kullanmaya çalıştım.

şimdi birkaç rezillik çektikten sonra canıma tak etti gittim sıfır discovery 2 plus aldım.

aynı şekilde bundada herhangi bir sıkıntım yok. 2 yıl daha çaıt çatır kullanacağıma eminim.

her ürünün bir zayıf noktasına dikkat edip ona göre kullanmak lazım. bu zamana kadar hiçbir cihazda doğru düzgün koruyucu yada kılıf kullanmadım.

hayatımda hiçbir cihazı yere düşürmedim. hiç üzerine su dökmedim. dikkat ettim. terli terli görüşme yapmadım. 

yani birazda kullanmadan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

niye yazdım bu yazıları?

evdeki birçok cihazın yaptığı işi aynı anda yapabilen cihazınızı biraz dikkatli kullanın. 

tamam kronik arızası vardıdr hatalı üretilmiştir anlarım. 

ama 4 kere ekran değişti ,7 kere garantiye gönderdim, 23 defa soket arızalandı , götüme sokunca titreşimi arızalandı gibi şeyler normal şeyler değil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

discovery 1 cihazı 2 yıla yakın kullandım tık demedi. sattığım kişi hala kullanıyor. cihaz sanırım 3 yaşını dolduracak hala sorun yok.

şarj soketi problemi olmasın diye nasıl şarj edeceğini önerip orjinal şarj cihazı yerine ince yumuşak kablolu samsung şarj cihazını önerdim .

gel zaman git zaman derken birkaç cihaz alıp kullanmaya çalıştım.

şimdi birkaç rezillik çektikten sonra canıma tak etti gittim sıfır discovery 2 plus aldım.

aynı şekilde bundada herhangi bir sıkıntım yok. 2 yıl daha çaıt çatır kullanacağıma eminim.

her ürünün bir zayıf noktasına dikkat edip ona göre kullanmak lazım. bu zamana kadar hiçbir cihazda doğru düzgün koruyucu yada kılıf kullanmadım.

hayatımda hiçbir cihazı yere düşürmedim. hiç üzerine su dökmedim. dikkat ettim. terli terli görüşme yapmadım. 

yani birazda kullanmadan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

niye yazdım bu yazıları?

evdeki birçok cihazın yaptığı işi aynı anda yapabilen cihazınızı biraz dikkatli kullanın. 

tamam kronik arızası vardıdr hatalı üretilmiştir anlarım. 

ama 4 kere ekran değişti ,7 kere garantiye gönderdim, 23 defa soket arızalandı , götüme sokunca titreşimi arızalandı gibi şeyler normal şeyler değil.

benim discovery de aslan gibi masallah 2 sene oldu o kadar düstü yok banamisin demio yani nokia 3310 gibi saglam serefsiz 

Amatör forever
Toplam Hit: 2001 Toplam Mesaj: 18