folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Diyarbakırda Yazılım Stajı Arıyorum

Diyarbakırda Yazılım Stajı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

Merhabalar Kirklareli universitesinde yazilim muhendisligi 2. sinif olan kardesim icin bu yaz diyarbakirda staj yeri ariyoruz yardimci olabilecek varsa cok sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Dün kendisi ile tesadüfen tanıştım hocam sen buraya yazınca baya şaşırdım :) dün konuşunca diyarbakırda yapmamasının daha faydalı olduğunu söylemiştim halen fikrimin arkasındayım 

TheAvenqer tarafından 02/Nis/19 15:04 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Dün kendisi ile tesadüfen tanıştım hocam cafede sen buraya yazınca baya şaşırdım :) dün konuşunca diyarbakırda yapmamasının daha faydalı olduğunu söylemiştim halen fikrimin arkasındayım 

ben onun abisiyim, diyarbakirda da gayet iyi staj yapilabilir imkan saglandikca. her yazilim san francisco da dogmuyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    tajdin bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Dün kendisi ile tesadüfen tanıştım hocam cafede sen buraya yazınca baya şaşırdım :) dün konuşunca diyarbakırda yapmamasının daha faydalı olduğunu söylemiştim halen fikrimin arkasındayım 

ben onun abisiyim, diyarbakirda da gayet iyi staj yapilabilir imkan saglandikca. her yazilim san francisco da dogmuyor

Aynen öyle hocam. İyi bir şirket varsa neden olmasın. İlla İstanbulda olmasına gerek yok. Daha teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı ve teknoloji ticaretinin fazla olduğu şehirleri tercih etmesi avantaj. Fakat Diyarbakır da pek yazılım yeri bulamayabilir . Teknokentlere baksın hocam. Yada home office falan baksın. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam bakarız

Toplam Hit: 853 Toplam Mesaj: 5
diyarbakır staj