Dizinden Kök Dizine Taşımada Ne Gibi Sorunlar Olabilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

siteyi 1 ay önce bir dizine kurmuştum aslında başta deneme yapacaktım ama neyse kurduk

sonra uzun olmasın diye dizinden kök dizine aldım herhangi bir sorun olur mu sizce?

yani şuan çalışıyor yedeklerini almıştım nolur nolmaz diye bir sorun yok gibi..

deneyerek 3 5 gün sonra sonucunu görebilirim ancak içimi rahatlatmak için sordum biraz..

belki unuttuğum bir nokta falan vardır daha önce yapan vardır hata almıştır falan

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zone bunu yazdı

siteyi 1 ay önce bir dizine kurmuştum aslında başta deneme yapacaktım ama neyse kurduk

sonra uzun olmasın diye dizinden kök dizine aldım herhangi bir sorun olur mu sizce?

yani şuan çalışıyor yedeklerini almıştım nolur nolmaz diye bir sorun yok gibi..

deneyerek 3 5 gün sonra sonucunu görebilirim ancak içimi rahatlatmak için sordum biraz..

belki unuttuğum bir nokta falan vardır daha önce yapan vardır hata almıştır falan

hocam kurduğun sistem admin panelli bir sistemde yolunu belirttikten sonra problem yaratmayacaktır .. ki mysql ve ise ama html bir sistem kurduysan döşe gitsin ana dizine bir sıkıntı yaşarmaz sana :

Toplam Hit: 1120 Toplam Mesaj: 2