Dj Blueman - Club Sound Cd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

PLuToNiuM bunu yazdı:
    -----------------------------

Djblueman bu işin ustasıdır. Forumda başka dj ler varsa buyursun kalitesini yapsın.

Bluemana ait 7 parça:

1- Zippyshare.com - 1.mp3
    2- Zippyshare.com - 2.mp3
    3- Zippyshare.com - 3.mp3
    4- Zippyshare.com - 4.mp3
    5- Zippyshare.com - 5.mp3
    6- Zippyshare.com - 6.mp3
    7- Zippyshare.com - 7.mp3

3 tanesini indirdim Bass berbat ... 5+1 bile dayanmıyor .. sesi açamıyon..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PLuToNiuM
    PLuToNiuM's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

Sen müziklerin kalitesini 5+1 lemi deniyosun ?  :')

gerçek DJ lerin yorumları bekleniyor...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

PLuToNiuM bunu yazdı:

HoLyCat bunu yazdı:

Sen müziklerin kalitesini 5+1 lemi deniyosun ?  :')

gerçek DJ lerin yorumları bekleniyor...

Dj degilim dinleyiciyim..5+1  dedigim alet oyle 3 5 kurusluk alet degil  ozaman Cd lerini Dj lere sat dinleyicilere degil ..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

bırakın bu kapitalist düşünce yapısını koy şuraya free free dinleyek yav.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Sevgili arkadaşlar,ben mesajımda da yazdım dedim ki sadece ciddi olan arkadaşlar yazsın diye.Ama bizim millet alışkın tabi her konuya nane olmaya.

Leke attığınız dj yani ben,Radyo vizyon da 2 defa top 40 listesinin 2 nci sırasına kadar yükselen parçalar yaptım.İnanmayan arar radyo  vizyonu sorar.Ayrıca show tv nin benimle dans edermisin programında 1 parçam daha çaldı.Önce üzerinde yorum yapacagınız kişiyi iyi tanıyın lütfen.Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum kimseylede sidik yarıştıracak kadar basit değilim.Uzun süredir TBT de üyeyim,fakat her konuya nane olup atlamam,beni ilgilendiren veya ilgimi çeken konulara yazarım sadece onun için fazla ismim duyulmuş değildir.Bu arada yayınlanan demo parçalar kalitesiz bir program ile 40 sn ve 50 sn lik kesitler şeklinde verildi,orjinal parçaların kaydı değildir.Ayrıca bu parçaları ben yaptım da demedim !!!

Bir diğer konu ise youtube de yayınlanan video.Seneler önce kafaların güzel olduğu bir zamanda yapılmış videolardır.Ben size onları kanıt olarak ta göstermedimki onu burada yayınlayan arkadaşın ayıbıdır o.Siz soru sordunuzda benmi cevaplamadım size video veya GBT araştırıyorsunuz ?

Benim amacım toplama bir cd yi ucuz bir fiyata satmaktı,bu cd yi yaza dogru almaya kalksanız ki bir dj olsanız 150 ytl den aşşağı bir fiyata alamazsınız,alsanız dahi ya çok yalakasınızdır yada aldığınız cd 5 kuruş etmiyordur.Bu arada cd nin içeriğini görmeden kılıç kalkan kuşanmak çok saçma.

Diğer bir konu ise ben zamanında çok dj lik yaptım fakat şuan TSK mensubu olarak görev yapıyorum,ama müzik bir hobidir,bende bu hobiden halen vazgeçmiş değilim,kimseye zorla birşey satmadığımı belirttim,kimseyle boy ölçüşmek için de açmadım bu konuyu.

Ayrıca şunuda söylüyeyim,madem aramızda ögrenci arkadaşlar var madem alacak güçleri yok ve bu cd yi istiyorlar,Ankara da ikamet ediyorum istesinler hiçbir ücret almadan ben elden teslim edeceğim,herşey para değil,bir insanı kötülemek veya yaptığı birşeyi küçümsemek.....Lütfen arkadaşlar bu kadar kırıcı olmanın hiç gereği yok.Şimdiye kadar burda kimsenin kalbini kırmadım kırmakta istemiyorum.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
Toplam Hit: 1926 Toplam Mesaj: 16