Djarum Black

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

ankarada toptanını arıyorum bilen varmı ?

bu sigara yasal mı ?

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yasal değil şöyle değil tapdk etiketi yok ve Türkiyede üretilmiyor yurtdışından geliyor Türkiyeye

ama satılıyor kasa altı olarak 15 lira gibi fiyata burada

doğu bölgelerinde paketi 2-3 lira diye duymuşluğum var doğruluğu tartışılır

şayet bulursan pm beklerim bende alacağım

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Genel olarak tobacco shop'ların genelinde var , sogukkanlı sekilde girip bir adet djarum istiyorum denildiginde buyrun diyip 15 lira istiyor.Ve aynı sekilde , bunu toplu nasıl alabilirim dediginde sana yardımcı olacaklardır diye düsünüyorum

Tavsiye istersen parana yazık , ne yaptım ben keske gidip bir kısa parliament alsaymısım diyebilirsin.Karanfil var sanırım içinde , her çektiginde cıtır cıtır etmesi haz veriyor ama 1 dalı bitiremiyorsun bile , dilin damagın uyusuyor ve hissizlesiyor. Tadı berbat  , ama damak zevki farklı oldugu için hosuna gidebilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Endonezyada satılan bir sigara türü. Ben kullanmıyorum ama bir arkadaşımın ricası üzerine 10 paket getirmiştim şimdiye çoktan tüketmiştir bile. Orda paketi 2 tl ye felan geliyor. Burda o kadar olduğunu bilseydim fazla fazla getirir satardım.

Syntax error..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Bitmiyor goduum cigarası, ben bölem bişe görmedim bitmeyen sigara yapmışlar, alma boşver yada alacaksan git mentollüsünü al ama yinede fazla alma çünkü bıktırıyo,, 3 gün sonra tekrar yerliye dönersin benden demesi ( İzmir de ikamet ettiğim yıllarda kervan pasajından almıştım ilk başlarda oha bune lan olmuştum onun gazıyla 3 4  paket tükettim ama yok aga bi parlak değil yanından geçemez) 

..Morali hep bozuk olan insan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

bu koduğumun sigarasından bir paket almıştım. bir deneyeyim dedim 15 lira para vermişim ya bok gibi tadı var ama kabullenemiyorum tabi. neyse attım köşeye touch blue içiyorum normalde, bir gün paketim bitti şundan yakayım dedim. genzime duman kaçınca dünyam tersine döndü ben hayatımda böyle öksürmedim arkadaş yarım saat boyunca ciğerim ağzıma geldi. lanet gelsin dedim hepsini kırdım attım. 5 para etmez bi sigara.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Tiryakiliğimin başlangıcıdır kendisi halen çok severim, nikotini zifti bilmemnesi tavandır, çakması çok gezer piyasada nasıl fark edersin bilmem..

Karanfillisi güzeldi ama mentollüsü bence çok daha güzel. İzmir kervan pasajında kendi çapımda toptan yani 1 karton aldığımda 80-100 lira arası ordaki amcanın kafasına göre fiyat verirdi 1 sene öncesine kadar şimdi bilemiyorum. Tek paket 15 liraydı şimdi 20 olmuştur 

Bitmediği ve oranları yüksek olduğu ve lezzetli de olduğundan mütevellit yerli sigaranın 15 dk kestiği isteği bu yarım saat bi saat keser

...said addicted.
Toplam Hit: 1037 Toplam Mesaj: 7
sigara