folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder DJI Mavic Air Müthiş İndirim- 769$

DJI Mavic Air Müthiş İndirim- 769$

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Ya bu o ağaca da çarpsa düşmeyen kendisini toparlayan, bir şey fırlatsanda dengesini sağlayan Drone değil mi?

Evet hocam o cihaz. Hem küçük hem marifetli

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

@Ar0fer Hocam gümrüğe takılmaz büyük ihtimalle ama takılırsa da gearbest gümrük ücretinin yarısını ödüyor.

@LynXMaSTeR Evet hocam öyleymiş geç gördüm ama yine gearbest avantajlı oluyor. Gümrüğe takıldığı anda aliexpress hiçbirşey yapmıyor. Gearbest gümrük ücretinin yarısını ödüyor.

@Freak combo paketi için indirim geçerli değil malesef

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı

Merhaba müridler,

Mavic air sınırlı sayıda çok güzel bir indirime girdi almak isteyenler kaçırmasın. 1000 dolar üstünde satılıyordu şu an 769$.

Ürün: DJI Mavic Air RC Drone 32MP Spherical Panorama Photo

Link: https://goo.gl/r9x8b2 

refsiz link:    https://m.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_1831417.html?wid=1433363https://m.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_1831417.html?wid=1433363

İndirim Kodu: IT$THRCairs 

Aciliyetten dolayi stok bitmesin diye direkt refli paylastim cekemeyen muridler cok garipler

cekemeyen derken?

ulan bi sen akıllısın herkes salak degil mi?

seninle ayni işi mi yapiyorum kide çekemeyeyim?

pardon kusura bakmayın desen olay kapanacak ama hala kendini haklı göstermete çalışıyorsun.

hem milletin yaptığı alışveriş üzerinden güzeeeeeeel cukkalama yap hemde milleti salak yerine koy.

Milleti neden salak yerine koyayım? Neden böyle bir amaca gireyim söyler misin?

Bu ürünü çok uzun zamandır takip ediyorum fiyatı hep 1000 dolar üstüydü. Bir anda bildirim gelmiş bende hemen sınırlı stok olduğu için ve dünya çapında geçerli bir kupon olduğundan stok bitmeden müridler faydalalansın diye linkini koydum.

Eski konularıma bakarsan en az 500tane ürün paylaştım hepsinin refli refsiz linkini koydum.

ya he he.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Ya bu o ağaca da çarpsa düşmeyen kendisini toparlayan, bir şey fırlatsanda dengesini sağlayan Drone değil mi?

brşey fırlatsan değildir ya. ağaçtan kaçıyor ama üzerine örtü fırlatsan kaçamaz bence

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

o inse ne olur dolar yükseliyor bu fiyatlara alınmaz

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 1877 Toplam Mesaj: 16
mavic pro