folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Dl-534+ Modem Yardim ACILL

Dl-534+ Modem Yardim ACILL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek
    D-LINK dl-624+ modem aldim ama nasil kurucam bilemiyorum http://192.168.0.1/ modem aciyorum ama sifre istiyor admin falan yazdim ama olmuyor ne yapmam gerek ltf yardim edin arkadaslar .........
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    yanında gelen dökümanlatı bi incelesen cevabını orda yazmışlardır

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek
    WIRELESS MODEM kurmak bu kadar problemli olucani dusunmezdim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek
    arkadasim yaninda cd falan veya kitap falan yok cunku arkadasimdan aldim oda kuramamis...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

o arkadaşına sor mutlaka vermişlerdir şifresini yada söylemişlerdir unutmuş olabilir

eğer şu an nete girebiliorsanki görünen öyle...yazıorsun modemın ısmını google a default password yazıorsun birde yanına...yada onun türevlerini...standart giriş şifrelerini elde edebiliorsun rahatlıkla...sonrada keyfine göre deiştirirsin işte...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    http://phenoelit.darklab.org/cgi-bin/display.pl?SEARCH=D-LINK al burdaki olası şifreleri dene

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek

oncelikle ilgin icin tsk dostum ama hepsini denedim makina resetledim googlede aram yaptim ama pek bi bilgi elde edemedim daha once ayarla uzerinde vardi (resetlemeden once) ama simdi setup girip ayar yapmam icin denemedigim kalmadi dl-624+ bu modem hakkinda pek bilgi yok zaten

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akdeniz3701
    akdeniz3701's avatar
    Erkek
    bide sunu dene arkadasın nerden aldıysa oraya gidip daha saglam bilgi edinirsin. aynı problemi bende yasamıstım aldıgımyer gerekn tum bilgileri yazıp verdi.. kendini bu kadar heder edip saglıgını bozma.. :))

bugün ne olduğun değil yarın ne olacağım demeli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek
    onuda denedim arkadasim ama aldigim adam pc hakkinda hic bi bilgisi olmayan biri...:)
Toplam Hit: 1433 Toplam Mesaj: 9