Doğu Ekspres Yolculuğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

O değilde bu insanlar Kars'a inince ne yapıyorlar :D:D hiç durmadan geri dönüyorlardır :D 

parası olanlar

otel + kahvaltı + kaz yiyorlar + çıldır gölü + ani harabeleri + bol bol resim selfy  : )  + peynir  uçakla dönüyorlar . 

parası olmayanlar

2 tur atıyor şehir merkezinde . geirsin geri dönüyorlar. 

samaccc tarafından 30/Ara/18 13:26 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

O değilde bu insanlar Kars'a inince ne yapıyorlar :D:D hiç durmadan geri dönüyorlardır :D 

parası olanlar

otel + kahvaltı + kaz yiyorlar + çıldır gölü + ani harabeleri + bol bol resim selfy  : )  + peynir  uçakla dönüyorlar . 

parası olmayanlar

2 tur atıyor şehir merkezinde . geirsin geri dönüyorlar. 

selfy hariç geri kalanları free tak tabanca yaptım. He yanımda bir dişi olsaydı başka olurdu. Ama yakında bununda bokunu çıkarıcaklar. Eskiden ne güzeldi sırf can sıkıntısından izmir istanbul arası tenle 43 saat gelmiştim. Trenlerde yolculuk güzeldir. Ama şimdi arakdaşların dediği gibi pavyona dönmüş a.k resmen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

selfy hariç geri kalanları free tak tabanca yaptım. He yanımda bir dişi olsaydı başka olurdu. Ama yakında bununda bokunu çıkarıcaklar. Eskiden ne güzeldi sırf can sıkıntısından izmir istanbul arası tenle 43 saat gelmiştim. Trenlerde yolculuk güzeldir. Ama şimdi arakdaşların dediği gibi pavyona dönmüş a.k resmen

valla ben tbt deki en eski otostopçulardanım 2001 2002 2003 yılları arasında okul hayatım süresince hemen hemen ayda 2 3 sefer zonguldaktan - istanbula otostop çekerdim . sonra alışkanlık oldu çevre illeri vs hep otostopla gezdim :) ha bizim bir avantajımız vardı . ordaki insanlar alışıktı hani otostop çekmeden durup adapazarı diyen hatırları. 

süs olayıda - bence GÖRGÜSÜZLER HER ZAMAN VARDI HER ZAMANDA VAR OLACAKLAR . onlara göre yaşam tarzı bana göre boş adam işi. mq onları planlayıp hazırlamak bile ayrı iş . 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Organizasyonundan korktuğum ama hayal edince dudak yaladığım 2 şey;

Kars Ekspresi

İnterrail Seyehati

Konuyu takip ediyorum. Belki bir, haydi kalk, dürtüsü ateşler içimde..

Gel sana interrail planlayalim

Oha ne güzel söyledin hocam onu..

Şu an İzmir'de hayvani bir AVM projesini yönetiyorum, çok bir boşluk bulabileceğimi sanmıyorum. Dersen ki, biz planlayalım, sen boşluk bulunca yaparsın, o zaman çok şovlu olur işte..

:DANS:

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    NaZi_ bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Kars Ekspresi

İnterrail Seyehati

Şu an İzmir'de hayvani bir AVM projesini yönetiyorum, çok bir boşluk bulabileceğimi sanmıyorum. Dersen ki, biz planlayalım, sen boşluk bulunca yaparsın, o zaman çok şovlu olur işte..

E gitmeyeceksen ne anlami var ki...

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Kars Ekspresi

İnterrail Seyehati

E gitmeyeceksen ne anlami var ki...

Sen planla, belki biz nemalanırız :) 

Nova Vida !
Toplam Hit: 4647 Toplam Mesaj: 37
tcdd bilet seyehat doğuekspresi