Dolu CD Üzerine Yazmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    Beyler mesela 650 mb lık bir cd var ve bu cdnin 150mbı dolu. Bu cdnin üzerine kayıt yapan programlar varmış. yani tamamı dolu olmayan cdlere kayıt yapılabiliyormuş. hatta "CD DRIVE" diye bir program duymuştum. Elinizde bu işi yapan program var mı?
    Bayağı lazım yani

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hic denemedim ama nero yapiyo galiba
    tabi bo$ yer olursa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    eğer cd sonlardırılmamış ise nero dan continue multisession disc ile cd ye tekrar tekrar yazabilirsin..

cd yi ilk defa yazarken neronun multisession tabında start multisession disc i seçin ilk defa yazdırmalısın.. fakat writre penceresinde finalize cd deki işareti kaldır..

daha sonra cd yazarken multisession tabında continue multisession disk i seçip tekrar cd üzerine yazabilirsin...

bi sorun olursa tekrar yaz.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    divxata
    divxata's avatar
    Erkek
    cd kayıt yaparken finalize konutu verilmemişse yazılmıyor. ayrıca dediğin programla yazarsan ilk yazdığın bölümü göremeyebilrsin

http://www.geocities.com/divxata
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    call_of_love
    call_of_love's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    eğer cd sonlardırılmamış ise nero dan continue multisession disc ile cd ye tekrar tekrar yazabilirsin..

cd yi ilk defa yazarken neronun multisession tabında start multisession disc i seçin ilk defa yazdırmalısın.. fakat writre penceresinde finalize cd deki işareti kaldır..

daha sonra cd yazarken multisession tabında continue multisession disk i seçip tekrar cd üzerine yazabilirsin...

bi sorun olursa tekrar yaz.
    -----------------------------
    katılıyorum böyle olacak eğer finalize etmediysen tekrar üzerine yazdırabilirsin ama finalize seçeneğini işaretlediysen yazdıramazsın.

©aL/¯oƒ _L°ve³
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Böyle uğraşacağına yeniden yazılabilir bir cd-rw al olsun bitsin.boş cd 500 tl.yeniden yazılabilirde 1.5 tl(diamond 16x).boyuna silip yazasın artık..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    natanka_otanka
    natanka_otanka's avatar
    Erkek
    arkadaşlar benim bildiğim bu işlem sadece tekrar yazılıp ve formatlanabilen cdlerde gerçekleşiyor.
    öyle 500,000tl alınan cdlerde tekrardan yazma yani boş alanları kastediyorum yazmak gibi bir işlem olmuyor diye biliyorum. yoksa yanılıyormuyum?

korkuların cesarete döndüğü anda rock müziği başlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yanılıyorsun...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Can_MCMV
    Can_MCMV's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar nero"da nasıl yapıyoz şunu ayrıntılıca bi anlatsanıza.Nero" multisession filan bulamadım ben.
Toplam Hit: 4403 Toplam Mesaj: 9