Domain Ve Hosting Alınacaktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam TBT de adam gibi 1 tane hostingci vardı ismini vermiycem oda artık yapmıyor bu işi bıraktı gitti.

TBT Den kurumsal arayacagına sana adam gibi domain ve hositng alabileceğin yerleri verdim. 

isimtescil den uzak dur yeter. 

ha aldıgın cevapları beğen miyorsan evet canın sıkılıyor sabaha kadar takılabilirsin burada alırsın çömezin birinden host patlar elinde kalır

burası TBT adam sana ücretsiz vermeyi teklif ediyor almıyorsun git 50 tane kurumsal sağlam firma var onlardan birinden al.

niye milleti yoruyosun ki bu konu yordu yani beni okurken bile. 

ne yazalım sana ne istersin ? 

TBT yi sendenmi öğrenicem arkadaşım. yardımcı olacağın yok sen can sıkıntısından gelmişsin çatacak yer arıyosun.

TBT de kurumsal olan host sağlıyıcısı varsa gelir yazar sana ne oluyor. çobanımısın buraların?

yorulucak olan gelmesin arkadaşım 1 kişi kazansa yabancıya gidecek paramı iyidir dye düşünüyoum sana ne oluyor. güzelce teklif eden arkadaşlarıma nedenni anlatıp reddettm. sen avukatımısınız yetkilimisin kimsin?

alın götürün şu muridi vala sıçtı içine konunun.

ExpirE tarafından 06/Şub/15 15:28 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tamam hocam sana iyilik yaramıyor , al amatör birinden kurumsal diye host

3 ay sonra kapansın gel burda bilmemne dolandırıcı diye konu aç , sonra ben kötü mü oluyorum iyi mi oluyorum görürüz.

bu konuyu açtıgına göre tbt yi ne kadar bildiğini görmüş oluyorum merak etme.

ha bide bu son yorumum.

PanxeR tarafından 06/Şub/15 15:52 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

arkadaş neden beni anlamıyor. 

ben amatörden alan alıcam diye bir şey demedim ki

1)ben zaten parasını verip pro bir host alıcağımı yukarıda belirttim. Ücretsiz olarak almak istememem zaten kurumsal olması gerektiği için.

2)neden buraya açtım burda kurumsal host irmalarıyla iletişimi olan yada sahibi olan biri çıkarsa diye açtım

ŞİMDİ BU ARKADAŞ NE YAPTI

1)BEN YUKARIDA BUNLARI SÖYLEMEME RAĞMEN SÖYLEMEMİŞİM GİBİ GELDİ BANA LAF ATTI

2)CANIM SIKILIYORMUŞ YAZIYORMUŞUM DİYE BİR İFTİRADA BULUNDU

LA ALLAH AŞKINA KİMİN CANI SIKILIYO KONUYU BERBAT ETTİN ŞAKA GİBİ :D HADİ GİT LÜTFEN 

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

tamam hocam sana iyilik yaramıyor , al amatör birinden kurumsal diye host

3 ay sonra kapansın gel burda bilmemne dolandırıcı diye konu aç , sonra ben kötü mü oluyorum iyi mi oluyorum görürüz.

bu konuyu açtıgına göre tbt yi ne kadar bildiğini görmüş oluyorum merak etme.

ha bide bu son yorumum.

BEN AMATÖR BİRİNDEN FALAN ALICAM DEMEDİM LA BİRİ ANLATSIN ŞUNA VALA DELİRİCEM KAÇ YAŞINDA BU ÇOCUK. DERS VERİYOR BİRDE KENDİ DİYO KENDİ KAVGA EDİYO

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

BİRİSİ ALLAH AŞKINA ŞU ADAMIN YAZDIKLARINI BAŞTAN SONA OKUSUN BENMİ DELİYİM LAN YOKSA :D

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

hostinger tavsiye ederim.. Memnunum...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

Sana kalite ucuz.com hoşt domain of varsa devir edeyim proje yapar köşe olur sun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1809 Toplam Mesaj: 20