folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Domain Ve Hosting"De TBT Özel Kampanya ! (Buzul.) Gel Abi Gel Hosta Gel :)

Domain Ve Hosting"De TBT Özel Kampanya ! (Buzul.) Gel Abi Gel Hosta Gel :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    Çok şükür Benim müşterilerim Kaliteden anlayan insanlar :))
    varmısın kalite yarışına ??? :) ping,makine özelliği,uptime,güvenlik vs. vs. varım dersen ben her zaman varım :D

1 gb ne boka yarıyot demişsin.Valla her boka yarar sen kullanmasını bil yeterki.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    KoZa bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:
    Çok şükür Benim müşterilerim Kaliteden anlayan insanlar :))

Öyle Kalitesin'ki: Bir Siteye: 2000 Dolar çekiyorsun :D

Dabi, Dabi :) kaliteden bu ya :D Kazıklamak neyim vs. yok..

Adam kalite Doğru Diyo.. Gel Abü, Buraya Gel.. Kazık değil :D 2000 Ytl'ye Site yapıyoruz :D

orda 2,000 lik siteyi tutup hazır kurulumdan bahsetmiyorum siz isteyin biz yapalım diyorum tamamen kodlama hazır portallar değil tamamen şahsına özel site olacak Neyse Sen beni anlaman için baya zaman geçmesi lazım

Buzul seninle iyne laf ebseliğine girmeyecem sadece şunu söyleyeyim senin host satman banada yarıyo :))) anlayan anladı :)) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

onela 2000 ev mi satın alıoz :D 2000 ytl ben 20 tane site yaparım.

hacı satacan tabi illaki sat satmamandan ziyade satmanı isterim bundan emin olabilirsin.

dj_alper Çok şükür Benim müşterilerim Kaliteden anlayan insanlar :)) böyle demişsin bende sadece gel kapışalım özellikte dedim :D üstüme alındım bir an :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

beyler kampanyayı pazartesiye kadar uzattığımın bilinmesi için yazıyorum bu mesajı:
    kampanyadan 8 kişi yararlandı birde tbt dışı geldi kampanyadan haberi olmuş onuda kıramadık onada verdik.

yararlanmak isteyenlere son duyuru ayın 25 inde bitiyor kampanya eski fiyatlara geri döneceğiz bilgilerinize.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:

beyler kampanyayı pazartesiye kadar uzattığımın bilinmesi için yazıyorum bu mesajı:
    kampanyadan 8 kişi yararlandı birde tbt dışı geldi kampanyadan haberi olmuş onuda kıramadık onada verdik.

yararlanmak isteyenlere son duyuru ayın 25 inde bitiyor kampanya eski fiyatlara geri döneceğiz bilgilerinize.

kaçırmayın derim param olsa alırım kaçırmam :)

[22817//kaanabak]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    bugün son gün ilgililere duyurulur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SariCoCuK
    SariCoCuK's avatar
    Erkek

Eeee  Zamanı  Geriye Alamıyacagimiza  Gre  Sen  Bizi  İdare  Edecen  Abisi  :)))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    puzul reseller filan yokmu elinde

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 11817 Toplam Mesaj: 59