Domain Yenileme Ucreti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

Sofiler selam

İsimtescilde 3 tane domainim var bu ay sureleri dolacak domain başı ucret totalde 11$ civarinda

Godaddy transferi inceledim 56 liraya ilk yil transfer kampanyasi var. Kampanya detayinda diyoki ikinci yil yenileme + transfer icretini cukkalarim.

Sorum sadece godaddy icin degil..

Sizce domaini transfer etmek mantiklomi varmi boyle kampanyali transfer alan cengo tescil siteleri

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek
    izleyici bunu yazdı

Sofiler selam

İsimtescilde 3 tane domainim var bu ay sureleri dolacak domain başı ucret totalde 11$ civarinda

Godaddy transferi inceledim 56 liraya ilk yil transfer kampanyasi var. Kampanya detayinda diyoki ikinci yil yenileme + transfer icretini cukkalarim.

Sizce domaini transfer etmek mantiklomi varmi boyle kampanyali transfer alan cengo tescil siteleri

Dostum, eğer fiyat iyiyse tabi ki transfer düşünebilirsin. www.teknoclouds.com.tr sitesini inceleyebilirsin, fiyatlar fena olmuyor genelde. Tabi transfer süresini kontrol et, sana ortalama 7 gün lazım sağlıklı bir transfer için.

CanKirca tarafından 01/Tem/20 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

Twitter: @CanKirca
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı
    izleyici bunu yazdı

Sofiler selam

Dostum, eğer fiyat iyiyse tabi ki transfer düşünebilirsin. www.teknoclouds.com.tr sitesini inceleyebilirsin, fiyatlar fena olmuyor genelde. Tabi transfer süresini kontrol et, sana ortalama 7 gün lazım sağlıklı bir transfer için.

Suan 23 gunum bu siteyi inceliyorum simdi

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    izleyici bunu yazdı
    CanKirca bunu yazdı
    izleyici bunu yazdı

Sofiler selam

Suan 23 gunum bu siteyi inceliyorum simdi

Adı sanı duyulmamış bir firmaya transfer etmeni önermem , hatta yerli firmaları asla önermem parasını verip name.com a transfer et gitsin hatta nette 0.99 dolara transfer kodları var isimtescilinde turkticaretinde... İşini iyi yapan bi ihs var benim gözümde .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Teknoclouds a ben de 1 ay önce transfer ettim. İsim den teknoya. 14 gün kala transfer başlatı başarılı bir şekilde oldu ama ertelemeyin bir an önce başlatın. R10da filan firma hakkımda bilgi bulabilirsiniz

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Ben ihs kullanıyorum her sene ödüyorum dolar düşecek diye umut ediyorum düşmüyor a.k kafama sıçayım yapsana dolar 2 tl zamanı 10 yıllık ismi

Toplam Hit: 1925 Toplam Mesaj: 6
domain yenileme bu ne amk domain