folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Donanımcı Arkadaşlar Bir Bakabilirler Mi?

Donanımcı Arkadaşlar Bir Bakabilirler Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SweetyVolty bunu yazdı:
    -----------------------------

ERERESEL bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

hocam harici olarak IDE'den usb çevirip denediniz mi acaba ? 

pin kırılmış ama sanrım ben göremedim.

ve hala göremiyorum.

parfüm olayınıda anlamadım :| hayırlısı.

Arkadaşımın küçük çocuğu parfüm sıkmış laptopun yan tarafından (herhalde bilgisayar çalışmazken).

Arkadaşım bilgisayarı çalıştırmış, HDD görmeyince bana getirdi.

Harddiski yerinde çıkardım bir ıslaklık var, baktık parfüm. Hardiskin girdiği bölümden başka yere akmamış demek ki, bilgisayar çalışıyor.

Harddiskin kartı yanmış diye düşünüyoruz. 

Barış hoşgeldin,

Ha oha ben hdd yandı anladım parfüm diyince, şu anda görmez o zaten, saç kurutmasıyla iyice kurutun, bolca havlu peçeteyle de artık bırakmışsa diye onları temizleyin, zaten parfüm alkol olduğu için en fazla bir kaç güne kendiliğinden çalışır...

lakin sakın hdd kapağını açmayın ışığı gördüğü anda at artık onu 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

lakin sakın hdd kapağını açmayın ışığı gördüğü anda at artık onu 

-----------------------------------

Devreyi yerinden çıkartıp fotoğrafını çektim sadece, konnektörlere dahi dokunmadım. Mekanik bölme kapağını açmadım, açmam da :).

Benim de niyetim bilgisayarcılardan bu kartı bulabilmek, bulabilirsem kartını çıkarıp deneyeceğim.

Bir umut Bad_BoYs Hocamın daha önce 3 hardiske uyguladığı gibi bulabilirsek kart değiştirmek.

Çalışmazsa aldığımız aynı özellikteki harddiski bilgisayara takıp, eski hardiskteki bilgilerin üstüne 1 bardak soğuk su içer.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Hocam sakın kart arayışına girme. Birebir HDD' nin aynısını bulmaya bak. HDD' yi bulursan kart zaten uyar. Ama giderde bana bu karttan lazım dersen adam al bu olur der iyice işi bok edebilir. O yüzden birebir HDD' yi bul.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scampjackal
    scampjackal's avatar
    Erkek

hocam bişi olmaz ondan parfüm ucucu ztn kuru bi yerde hava alıcak şekilde 1-2 gün bekletin sorn yok

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

scampjackal bunu yazdı:

hocam bişi olmaz ondan parfüm ucucu ztn kuru bi yerde hava alıcak şekilde 1-2 gün bekletin sorn yok

hocam sen ne kullanıyon söyle bizde kullanak hocam adam parfüm sıkmış sonra çalıştırmış sence ıslak yer elektrik alınca ne olur elektrik şeridinden ayrılır her yere dağılıp aleti bozar eee kurutsa bile çalışma imkanı varsa o zaman wawww 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocam hdd kartını yada tümünü bana yollayabilme imkanın varmı? elimizdeki hdd lere bakaıyım. uyanı varsa ikisini bir yollarım uyan yoksa sadece senin diski yollarım.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ERERESEL bunu yazdı:
    ----------------------------

*Harddisk kartı yanmışsa içindeki data zarar görmüş olabilir mi?

*Bu karttan bulup değiştirerek, harddisk çalıştırılabilinir mi?

* Bu karttan veya aynı harddiskten elinde olan Mürid varsa yer ve fiyat bilgilerini pm atabilir mi? Veya emailim : ereresel@gmail.com .

İlginize teşekkürler.

Eğer sorun kartta ise ama sadece kartta ise sorun çıkmaz, disk çalışır.

Ama marka model aynı disk bulman lazım.

kartın vidalarını söküp diğer diske takacaksın, çalışır.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1684 Toplam Mesaj: 18