folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Doom 2016 Kırılmadı Mı?

Doom 2016 Kırılmadı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba doom yani doom 4 kırılmadımı

torrentlerde bazı yorumlar var denovo sistemine küfür eden o yüzden cesaret edip indiremedim

nedir bu işin aslı bilginiz var mı?

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

yok hocam kırılmadı. zaten artık kimse denovoyı kırmak için uğraşmayor çok uzun vede zor olduğu için. Offline betası var tek map multili botlara karşı . ama grafik ayarları silahları felan kısıtlı. oynaştım baya hoşuma gitmişti  zaten  g2a da 100 lira. alınabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

100 lira çok para ya :(

zaten oyunun bitirme amaçlı değil merak ettim biraz oyunu

belki demosunu indirir oynarım sadece

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Yok epey alt ust ettim calisana denk gelmedim bosuna torrentle deneme yamulma yapma bence :(

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

tişikirler :)

bende o yüzden açtım konuyu, iyi oldu o zaman 2 sene sonra ucuzlarsa oynarız :))

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=cz5ghPg4XF8

Grafikleri geliştirilmiş Half Life gibime geldi. Para edecek oyun değil. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

hocalar bazı oyunlar parasını hak etmiyor lakin hak edenler cidden var  gta5,  witcher 3, portal 2, vs vs vs cidden kuruşu kuruşuna hak eden oyunlar. özellikle wither 3 ten  (  78 liraydı )  wither  4 çıksın desinler  500 lira gider alırım çünkü cidden sanat eseri gibi yapıyolar. dlc yok extra para yok.  adamlar yetmiyomuş gibi korumada koymuyor  isteyen beleş gidip çok rahat indirip oynayabilir. ama korson oynayan adam bile eminim vicdanı sızlayıp gidip alır  20 saatin sonunda 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

hocalar bazı oyunlar parasını hak etmiyor lakin hak edenler cidden var  gta5,  witcher 3, portal 2, vs vs vs cidden kuruşu kuruşuna hak eden oyunlar. özellikle wither 3 ten  (  78 liraydı )  wither  4 çıksın desinler  500 lira gider alırım çünkü cidden sanat eseri gibi yapıyolar. dlc yok extra para yok.  adamlar yetmiyomuş gibi korumada koymuyor  isteyen beleş gidip çok rahat indirip oynayabilir. ama korson oynayan adam bile eminim vicdanı sızlayıp gidip alır  20 saatin sonunda 

hemen hemen çoğu oyun parasını hak ediyor aslında. ama amerikaya 60 dolar avrupaya 60 euro... Türkiyeye de 60TL olması lazım. Türkiyede 60TL olsa, bütün oyunları çıkar çıkmaz alırım. Bu 60TL olayını witcher 3 yaptı. bilkom getirdi witcher3 ü ve 60 liraya satıldı.

bu arada doom da güzel oyun, gördüğüm kadarıyla. eski doom oynanışına dönülmüş, hem senaryosu var hem güzel multisi var. bir çok videosunu izledim bir yamuğunu görmedim. bütün oyunlar büyük emeklerle yapılıyor, o yüzden bence doom da para verilmeyi hakediyor tabiki ama 200 lira olsun istemiyoruz hiç bir zaman. Türkiye dede para o kadar kolay kazanılmıyor :)

http://www.ign.com/games/doom-4/pc-14252444

http://www.metacritic.com/game/pc/doom

ayrıca doom fps türünün babasıdır. ilk oynadığım oyunlardan biridir. ve bu hızlı oynanış türü de doom un kendi genlerine aitdir. half life çok epik bir oyun ama half life benzeri falan değildir. 

https://www.youtube.com/watch?v=nio1jZUaLL0

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 1114 Toplam Mesaj: 8
2016 4 doom